2733
2734

نه

معمولا بالای ۱۵

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

اینا بازی روزگاره

اول و اخر خداباید بخواد تا به کسی بچه بده. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
درمان میشه؟

اره عزیزم

پریودی بعدی بری دکتر بهت قرص لتروزول میده همراهش آمپول hmg میده یا ممکنه آمپول سینال آف دورنافی بده ، بعد همراه اینا ی چند تا قرص میده 

بعد تازه روز ۱۲ میگه بیا سونو اگر فولیکول بالغ داشتی آمپول آزاد سازی میده

فک نکن با ی بار جواب میگیری ریسکی هست من بارداری قبلی بار اول بارداری بعدی بعد ۴ ۵ سری جواب نگرفتم 

قدم اول باید بری سونو دکتر کلا چک کنه وضعیت شمارو بعد تجویز کنه.دکتر الکی هم نرو برو ی دکتر کار بلد

اره عزیزم پریودی بعدی بری دکتر بهت قرص لتروزول میده همراهش آمپول hmg میده یا ممکنه آمپول سینال آف د ...

عزیزم من تو نامزدی هستم هنوز اقدام به بارداری نداشتم ولی خیلی نگرانم.

یعنی میشه باردار شم؟شما باردار شدین ؟

روز سوم پریودی فولی 2تا 9 داشتی!؟  اینکه اشکال نداره عزیزم باید وسط سیکل برا سایز فولیکول بری1 ...

آره امروز تو روز سوم هستم رفتم سونوگرافی...

واقعا؟ازم نپرسید چیزی.

یعنی باید دوباره برم ؟

2706