2733
2734
عنوان

اعتماد به نفسم کامل نابود شد

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 51 پست

حقیقتش اینه که ما این همه خودمونو میکشیم تا تو چشم اونا قشنگ باشیم ولی اونا پاش بیوفته حتی پشماشونم بخاطر ما نمیزنن 

تو تاپیکای جنجالی تگم‌ کنید    اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن اختیار زبونم دست خودم نیست یهویی میشورمت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه سوال اگه یه پسر چندین بار حال و احوالتون رو از مامانتون فقط بپرسه 

با این که شماره خودتون رو داره  

یعنی چی

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2740

من نمی دونم تا کی قراره باهاش باشی ولی اگه هدفت ازدواج و تشکیل زندگیه این طور فکر کردن خودتون نابود میشن .تا کی میتونی همش به خاطر او این کار وبکنی این آرایش رو انجام بدی چرا نباید خودت باشی

چرا آدم کراش داشته باشه که براش مهمم باشه و نیاز به تایید و ردش بآرایش یا بی آرایش داشته باشه؟؟!!

ما همه مون آدمیم و همه مون به انسانیت مون زیباییم

نه به جسم و ظاهری که با یه تب بهم میریزه

بابا کراش رو بیخیال بشید که اغلب فکر لذت زودگذر خودشونن که این بیوتی فیس نشد یه بیوتی فیس دیگه و گذرا و بی احساس..

تازه قطعا بعضیاشون در آن واحد باچندنفرند!

چرا خودتون رو درگیر اینایی کنید که اصلا درگیر شما نیستند و اگه خوشگل و خوش هیکل نباشید تمومه و براشون تکراری میشید بخاطر زیبایی ظاهری محور بودنشون؟!

و معمولا تاآخر نمی مونند بیشترشون؟!

اونیکه مرده و شما رو می‌خواد صاف میاد واسه ازدواج و خانواده و آرامش و همیشه باشما بودن..نه این بازیا

آرامش واعصابتون رو بااین کراش بازیا و این نشد اون یکی های دیگران و خودتون بهم نریزید.ارزشش رو نداره

بهتر  باور کن همونجوریم خوشگلی همین اعتماد ب نفس نداشتمون پسرا رو اینطوری پررو کرده

بله

راحت در اختیار بودن و باز بودنهای همه جوره بعصی دخترها هم همینطور

میگند این نشد اون یکی داره چشمک میزنه

ای کاش این اوضاع نبود تا با خوشگل کردن و ظاهرسازی کراش های همدیگه رو بپرونند و به عشق های هم و حتی به هم جنس خودشون و خانم های شوهردار خیانت کنند

و چه خوب بود رعایت حریم ها و اینکه ارزش آدما به باطنشون بود..و زندگی ها با بهم نخوردن خانواده ها و دلهای دخترهای مجرد با نشکستن  شیرین تر بود

چرا آدم کراش داشته باشه که براش مهمم باشه و نیاز به تایید و ردش بآرایش یا بی آرایش داشته باشه؟؟!! م ...

با مغز استخون میفهمم چی میگی ولی خیلی دوسش دارم چند ساله تازه یه موقعیت جور شد ببینمش

2706