2737
2734

بچه ها من یه مادربزرگ پدری دارم کلا آدم دورویی هست با مادرشوهرم فامیله و ما تو یه ساختمونیم با مادرشوهرم و این میاد مثلا منو ببینه پشت سر من به دروغ میگه به مادرشوهرم و پشت مادرشوهرم میاد به من میگه و من هر حرفی بزنم تهویل مادرشوهرش میده و جنگ میشه جونش برای نوه هایش دیگش درمیاد جز ما و همیشه هم ما بهش از همه بیشتر خوبی کردیم و سرویس دادیم ولی کلا قدر نمیدونه خلاصه از موقعی که میاد می‌ره خونه مادرشوهرم شام و ناهار کلا یه دقیقه میاد میشینه پیش ما دوباره می‌ره و کلی هم حرف می‌بره میاره من سر اینکه نوه های دیگش رو دوست داره غیر از ما همیشه هیچی نمی گفتم تا دیشب مریض شدم و نیومد از خونه مادرشوهرم یه سر بزنه منم رفتم خونه مادرشوهرم و شوهرمم بود یهو مادربزرگم برگشت بهم گفت چته قیافه گرفتی گفتم هیچی تا شوهرم برگشت گفت بخاطر این موضوع که نیومدی ناراحت شده وای نمیدونی مادربزرگم جلو شوهر و مادرشوهرم چه قشرقی به پا کرد و دو قورت نیمش هم وباقی بود وچهارتا هم حرف از گذشته من برگشت به اینا گفت و صبر کن به شوهرت حرفایی دارم و قهر کرد گفت صبح میرم و نمی‌مونم جالبه مادرشوهرمم حرفای اونو که دروغ بود جلو شوهرم تایید میکرد و شوهرمم ناراحت شد که چرا گفتی که جنگ بشه و فردا می‌ره و دیگه نمیاد وبرو بوسش کن از دلش دربیار شوهرم با من قهر کرد اینجا حالا بنظرتون من حق دارم یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از گذشتت چی گفت مگه؟

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                سیت بیارم سیت بسازم باری گل باری حنا                                                                                       حنایا سی دس پاشه گلیا سی سر جاش🍃                                                                                                                                                                                                                             تا زمانی که رسیدن به تو امان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد
2740

بعضی آدما پیر میشن نفهم میشن.

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2706