2733
2734

وای خدایا دعوا شد😂ک چرا تو سایت زنونه عضوی😂😂😂 شوهرمم اخرش گفت تقصیر توعع ای چیچیه ک ای گوه عضو شده 😂😂😂

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وای هنووووز دارن میگن😂😂😂😂

بگو بذار بیاد حداقل میفهمه چطور با مادرش اینا بعد از ازدواج 

برخورد میکنه 

دیگه

والا

🤣🤣🤣🤣😂😂😂

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
واییییییییییی چقد سر چیزه مسخره 😂😂😂

میگن سایت زنونه اس یعنی چی ک تو عضوی😂

2738
سر این تاپیک پیدات میکنه الان 😁

😂😂😂😂😂ن داره گوشی بازی میکنه و سرزنش میشه

کاربری شو بلدی ؟ 😈

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
بگو بذار بیاد حداقل میفهمه چطور با مادرش اینا بعد از ازدواج  برخورد میکنه  دیگه والا  ...

خدایی مادرشوهرم بچه هاشو عالی بزرگ کرده 

2706