2737
2739

مثلا شوهرم گفت باید بچه دوم بیاریم مجبور شدم بچه دوم بیارم..مثلا گفت باید بریم فلان جا من بااااااید برم..یعنی اگه اعتراض کنم اخرش دعوا و دادو بیداد اونه..خسته شدم..خسته ترینم..منم بخاطر بچم مجبورم سکوت کنم و انجام بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی اختیار نیستی 

هوشمندانه مدیریت کن که به دعوا و بحث نرسه. گاهی پذیرفتن تصمیم همسر که بی اختیاری نیست. زندگی هر دوتونه. خودتون و از هم جدا ندون 

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد
2731
2740

قبل تز اینکه ایشون پیشنهاد بده شما بگید مثلا بگید بریم فلان جا 

وای چقدر دوس دارم مسافرت لریم اینجا 

چهارشنبه شب ازادی بریم خونه مامانم 

یا پیشنهاد مدل مو یا لباس ب همسرتون بدین چقدر فلان مو بهت میاد این لباسا خ بت میاد نظر تو محترمانه نه ملتمسانه یا با غر و گریه خ صمیمی بیان کن تا کم کم یاد بگیری هم خودش هم شما عادت کنید 

مجردی هم همینطور بودم..مامانم دستور میدادمن جرات نداشتم اجرا نکنم    

دقیقا دخترایی که تو مجردی تو سری می خورن بعد ازدواج هم همون رویه رو ادامه میدن

منم همه انتخاب های زندگیم دست مامانم بود از لباس بگیر تا بیرون رفتن و ...

تنها چیزی که در برابرش ضعف از خودم نشون ندادم انتخاب همسر بود

بعد ازدواج هم مامانم همش می خواست من همون رویه رو ادامه بدم مثلا بیرون می رفتم می گفت به همسرت گفتی، یا لباسی می پوشیدم می گفت همسرت بدش نیاد هر چیزی دیگه....

خوشبختانه همسرم زن مستقل دوست داشت برا همین دارم تغییر می کنم کم کم یاد می گیرم نظر من به همه چی ارجعیت داره باید نه گفتن رو یاد بگیریم ادمایی امثال من و شما

2706