2737
2739
عنوان

هیچ اختیاری از خودم تو زندگیم ندارم..هیییچ

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 25 پست

از دعوا و داد وبیداد نترس شوهرت یاد گرفته اینجوری به خواسته هاش برسه یه بار که ببینه برات مهم نیست حساب کار دستش میاد

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی اختیار نیستی  هوشمندانه مدیریت کن که به دعوا و بحث نرسه. گاهی پذیرفتن تصمیم همسر که بی اختی ...

عزیزم منم تقریبا مثل اسی هستم 

خیر سرم لیسانس یه رشته خوب دارم 

نمره انظباطی همیشه۲۰ بود 

همه جاازنظر اخلاق و رفتاری زبانزد هستم 

ولی به هر طریقی پیش رفتم نتونستم رفتارای غلط شوهرمو درست کنم 

با مهربونی باهاش حرف زدم نشد

بادعواوبحث بازم نشد

باقهر نشد

توی همه مسائل زندگیم شده رئیس 

گاهی قلبم ازفشار روحی تیرمیکشه

ذات طرفت هرچی باشه تاخودش نخواد زمین بره آسمون وآسمون بیادزمین درست نمیشه

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....
2742
بعد الان زحمت بچه رو کی میکشه..؟؟ تو پس تا وقتی تو اماده نیستی نباید بهش این اجازه رو بدی که دادی پ ...

منه بدبخت میکشم..ی دختر دارم این دخترر دوممه تو راهی..بعد میگه باید ی پسر بیاریم ولی اصلا دیگه این مورد رو کوتاه نمیام

حالا اختیار دست خودت بود الان زندگیت کجا بود اگه بهتر بود اعتراض کن اگر هم نه در همین جا بودی پس باور داشته باش گاهی زورمون میشه یه حرف همسرتون باشیم .برا اینکه بهتر بتونیم بفهمیم کدوم بهتر تصمیم میگیره کافیه جاهایی که اختیار خودمون کار انجام دادیم رو مقایسه کنیم .فکر نکن دارم از مرا حکایت میکنم میخان این قد حس بد به رفتارهای شوهرت نداشته باشب

2740
حالا اختیار دست خودت بود الان زندگیت کجا بود اگه بهتر بود اعتراض کن اگر هم نه در همین جا بودی پس باو ...

فکر نکن دارم از شوهرت حمایت میکنم اینو نوشته بودم نمی دونن چرا این طوری ثبت شده .سایت هم که نمیشه ویرایش کرد

منه بدبخت میکشم..ی دختر دارم این دخترر دوممه تو راهی..بعد میگه باید ی پسر بیاریم ولی اصلا دیگه این م ...

ول کن عزیزم بچه اینده میخواد سعی کن همین دوتا رو ک داری برا ایندشون وقت بزاری خدا برات نگهداره دیگه اگه اماده نیسی به هیچکس اجازه دخالت نده مگر زمانی ک از لحاظ جسمی و روحی اماده باشی و خودتم دلت بخاد