2733
2739
عنوان

به قران که مژه و ناخن گذاشتن مدرن شدن نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 2465 بازدید | 123 پست
اگه مژه و ناخن گذاشتن نشان دارایی بود که زنای ایرانی تو لیست ثروتمند های دنیا بودن ولی نیستن دارن از ...

موافقم. 

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما که کشور دیگه رو یه سر رفتی دیدی حتما این هم درموردشون ببین و یاد بگیر که دخالت گر نیستن 👌

اونجا هم قانونهای خودشون دارن وقتی ترامپ شد رئیس جمهور بیشتر مردم امریکا اعتراض کردن که چرا یه مرد که زنش رقاصه هست و به اخلاق پایبندنیست  شده رئیس جمهور .اونها حتی یه خالکوبیهای خاصی رو نشانه خراب بودن میدونن هرجای صورتشون پرسینگ نمیزنن فکر کرده اونجا جنگل

اگه مژه و ناخن گذاشتن نشان دارایی بود که زنای ایرانی تو لیست ثروتمند های دنیا بودن ولی نیستن دارن از ...

عزیزم لمینیت ناخن چطوره راضی ای؟ 

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2731
شما میتونی یه سر بری کشور دیگه آرایش مردم رو ببینی  بهتره آدم با یک چارچوبی تو جامعه زندگی کنه ...

حق. حق.  دخترخاله م خیلی از کشورهای خارجی رفته. می گه هیچ جا به اندازه ایران آرایش و رنگ آمیزی نمی کنند

البته الان منتظر حمله باش. کسانیکه موافق آرایش غلیظند ولی بی خیال  

اونجا هم قانونهای خودشون دارن وقتی ترامپ شد رئیس جمهور بیشتر مردم امریکا اعتراض کردن که چرا یه مرد ک ...

من قبلا جواب شما دراین زمینه هارو توی یه تاپیک دادم شما همونو بخونی برات کافیه 😂 دیگه اینجا جوابتو بدم تکرار مکررات میشه ♥️💋

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2740
کمبود محبت هم داشته باشن به شدت مستقل میشن. هر کسی یه جور آسیب میبینه اونا هم اینجوری

خب الان روانشناس  برا چیه بچه رو باتید متعادل بزرگ کرد  از پسر خاله خودم میگم 10 سالشه بهش گفتم کیو بیشتر از همه دوس داری گفت هیچ کس رو دوست ندارم چون نباید تو دنیا به کسی اعتماد کرد

این بچه هم همینجوری خودش بزرگ شده 

خب تعادل تعادل 

بچه مستقل بدون عاطفه بعدا چه پدری میشه بعد میره زنشو طلاق میده و این چرخه تا ابد ادامه داره

از پییر شدن از ساده و بی آلایش بودن می ترسند می ترسند بچه شون با مامانهای دیگه مقایسه شون کنه. همین ...

از بس بچش بی اعتماد بنفسه که اینجور فکر میکنه

اگه از همون بچگی تو گوشش بخونی زیبایی فقط به ارایش و اینچیزا نیست اینجوری نمیشن

حق. حق.  دخترخاله م خیلی از کشورهای خارجی رفته. می گه هیچ جا به اندازه ایران آرایش و رنگ آمیزی ...

منم از آرایش غلیظ و خلیجی بدم میاد. اتفاقا آشنای ما هم انگلیسه همینو میگه.  کل دنیا الان نچرال بودن مده اما امان از دست ایرانیا که شور هر چیزیو درمیارن

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
شما که کشور دیگه رو یه سر رفتی دیدی حتما این هم درموردشون ببین و یاد بگیر که دخالت گر نیستن 👌

اگه درست خونده باشی گفتم مسائل مربوط به جامعه ! شما مختاری داخل خونه بتونه کاری کنی اگه برا دل خودت آرایش غلیظ میکنی 

این صحبت منم هیچ ارتباطی به دین و مذهب نداره میتونی از یه روانشناس یا جامعه شناس سوال کنی

کاربری دست دونفره
 کاش یکی بهشون بگه رژ جیغ قرمز تو خیابون زیبا نیست آرایش خلیجی تو دانشگاه و مدرسه و خیابون زیب ...

خب دوست دارن

به دیگران چه مربوطه

مگه میان رو صورت من و تو اجرا میکنن؟

خانوم آرایشگر مشغول به کارم
اون بچه تو20 سالگی حس میکنه 50 سالشه از درون داغون 

نمیدونم هنوز خیلی بزرگ نشدن که ببینم چه جوریه. اما الانش که خیلی جلوتر از بچه ی منن

2706