2733
2734
عنوان

حق داشتم نارحت باشم؟ +شات😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5263 بازدید | 188 پست
عزیزممم چقدر عشق تون خوشگله    

لطف داری قربونت

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیمیا جون  اگر دوست داشتی عکستو بزار من خیلی وقته دنبالت میکنم ولی تا حالا ندیدمت اگر خوت خواست ...

فداتشم شما لطف داری 

عکس اجازه ندارم بزارم ببخشید عزیزم ❤️🙏🏻

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
فداتشم شما لطف داری  عکس اجازه ندارم بزارم ببخشید عزیزم ❤️🙏🏻

باشه عزیزم هیچ اشکالی نداره من اگر میدونستم نمیزاری نمخواستم ازت چون تو تابیک های خودت چند جای دیگه گذاشته بودی چند بار من فکر کردم اجازه داری انشالله همیشه به خوشی و عشق

2728
باشه عزیزم هیچ اشکالی نداره من اگر میدونستم نمیزاری نمخواستم ازت چون تو تابیک های خودت چند جای دیگه ...

اون تاپیک پربازدیده که چن روز پیش تو پربازدیدا بود و عکسای بقیه رو استارترش سیو کرده بود دیگ ازون روز حقیقتا میترسم عکس بزارم...البته روی حرف من شما نیستی عزیزم کلی میگم دیگ جایی نمیزارم عکسمو🙏🏻

اون تاپیک پربازدیده که چن روز پیش تو پربازدیدا بود و عکسای بقیه رو استارترش سیو کرده بود دیگ ازون رو ...

اره عزیزم کار خوبی میکنی مخصوصا که بعضی ادم های مریض به خاطر شرایط شغلی همسرت باهات مشکل دارن و دوست دارن اذیتت کنن بهتره نذاری تا خدای نکرده اتفاقی نیوفته که سواستفاده بشه و با این شرایط بارداریت هم استرس بکشی سلامت باشی گلم

بقول مادرم همیشه میگف تو بچه ای شوهر نمیخای اصن😅 لحنم واقعا زشت و بچگونه س ؟😅 خودم هنو بچم ...

انشالله عشقتون پایدار 😍نه اگه شوهرت بدش نمیاد و خسته نمیشه چه اشکالی داره 

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲
فداتشم شما لطف داری  عکس اجازه ندارم بزارم ببخشید عزیزم ❤️🙏🏻

نه نزار تو همین تاپیکت هم اون کاربر حسود ولت نمیکنه اگه بزاری و اونا برن ازش سوءاستفاده‌ کنن چی ،زندگیتو خراب میکنن حواست باشه 

2740
سلام خوبی عزیزم هرازگاهی توتاپیکای سنا واینجا میبینم هستید خوشحال میشم از سلامتیتون .قبلا توتاپیکای ...

سلام عزیزم ممنون شماخوبید؟آره اسم کاربریت یادمه 

دقیقا همینطوره  خودتون ببینید ...هر دوتا چت کاملا مدلش دخترونه هست و شبیه هم

نه من این بنده خدارو خیلی وقته دنبال میکنم فیک نیست 

2706