2733
2734
عنوان

حق داشتم نارحت باشم؟ +شات😐

5219 بازدید | 188 پست

شوهرم بخاطر یسری کارا رفته مشهد شهر مامانش اینا بعد من خودم نرفتم از صبحم ک رفته ن زنک زده ن پیام منم الان این حرفارو بهش زدم نگید لوس بازیه بگید حق داشتم ناراحت باشم؟

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاید تازه رسیده خسته اس چمیدونم

یه روزم آشتی خدا که با ما….♥️ زن زندگی آزادی ✌🏻حق ملت ایران این نیست … ولی این جماعت چه ها که با جون ها نکردن…عرزشی یا ریپ نزنن اگه  باهام مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم من طرز فکرم عقایدم اینه! اگه بازم  تعلیق شم میام🦦 

یعنی صبح امروز رفته 

تا 12 ظهر پیام نداده بهت 

بعد تو ناراحت شدی؟

خداییش لوس بازیه

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2740

هنونرسیده شهرشون ولی خب از صب ن زنگی ن پیامی 😐

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

یه چیز رو خواهرانه میگم بهت 

توروخدا اینقدر درگیر چیزای سطحی نباش 

سطح دغدغه ات رو ببر بالا 

اون شوهرته 

بخوای نخوای ور دلته

حالا زنگ بزنه نزنه مهم نیس هر کی یه اخلاقی داره 

یعنی صبح امروز رفته  تا 12 ظهر پیام نداده بهت  بعد تو ناراحت شدی؟ خداییش لوس بازیه

اخه همیشه ژنگ میزد یا پیام میداد امروز نه

2706