2737
2739

اول این که بچه ها ویروس فقط تو بدن موجود زنده هس پس ۹۹درصد از طریق تماس پوست با پوست دستگاه تناسلی منتقل میشه نه دسشویی و استخر و...بیشتر نوع ۱۶ و ۱۸ باعث سرطان رحم میشن اونم حدود ۱۰.۲۰سال بعدش شایدم تا اون موقع درمان بشی

داروی خاصی براش وجود نداره ولی با تقویت سیستم ایمنی طی یک تا دوسال اول ابتلا ممکنه خود بدن باهاش مقابله کنه و دفعش کنه .خیلی ها بعد چند سال ازمایششون منفی شده

اگه هم مبتلا شدین خونسردیتون حفظ کنید و بپذیریدش چون استرس خودش سیستم ایمنی رو ضعیف میکنه 

هرکی هم گرفت دلیل برا سرطان گرفتنش نیس

سعی کنید حتما هم واکنسن گارداسیل هم برا خودتون هم برا بچه هاتون تو سن ۱۲.۱۳سالگی بزنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایکاش واکسنش همگانی بشه

من واسه دخترم گارداسیل گرفتم واقعا گرونه خوب اکثر خانواده ها توانایی ندارن بگیرن 

حتی المقدور ایرانیشو بگیرن بزنن قیمتش خیلی بهتره ونوع سرطانیشو جلو گیری میکنه

2728
ایکاش واکسنش همگانی بشه من واسه دخترم گارداسیل گرفتم واقعا گرونه خوب اکثر خانواده ها توانایی ندارن ...

اینجا چون رابطه ج رو بد میدونن واکنسش رو همگانی نمیکنن و درصد ابتلا داره خیلی بالا میره