2737
2739

جایی کار میکردی،سره موضوعی دعوا و بحث و قهر با کارفرما داشتی

برگرده بگه من برای بلند مدت روت فکر میکردم و میخاستم روت سرمایه گزاری کنم کمکت کنم رشد کنی متخصص بشی توی این کار

اما با رفتار امروزت دیگه نمیخام،ولی نگفت برو،گفت بمون تلاشت دو برابر کن

ولی الان داره دنبال نیرو میگرده،پیجش دستمه دیدم با یکی داره مذاکره میکنه ازش شماره تماس گرفت

با چند نفرم لاس زده بود

*اینجوری میکنه منو حرص بده؟ یا جدیه؟

بنظرتون واقعا میخاد منو رو بزاره کنار؟؟؟؟

** ازش بپرسم زشت نیست؟؟؟

😘Thanks GOD 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
خب چی بپرسم؟

ایشون میدونه شما پیجشو داری

بگو دیدم دارین دنبال نفر میگردین اگر قطع همکاری میخواین کنین یا قراره حالا شغلم یا سمتم به خطر بیفته بگین من یه مورد بهم پیشنهاد شده اونو از دست ندم

فقط ب خاطر اون دعوا؟؟؟

اره ببین کارفرما ها چون فک می کنم پولدارن ویرایش خودشون پرستیژ و جایگاه خاصی قائل هستن البته تو فکر خودشون 

حالا شما اومدی  ریدی بهش. و به نظرم اونم میخواد تلافی کنه و اخراج کنه

ایشون میدونه شما پیجشو داری بگو دیدم دارین دنبال نفر میگردین اگر قطع همکاری میخواین کنین یا قراره ح ...

گفتم اگه دنبال نیروی جدیدی و ایشون زحمتشو میکشه تا دیگه کارا رو من وقت نزارم

خوب گفتم؟؟؟

😘Thanks GOD 
اره ببین کارفرما ها چون فک می کنم پولدارن ویرایش خودشون پرستیژ و جایگاه خاصی قائل هستن البته تو فکر ...

من کارم خوبه

کم هم حقوق میگیرم

جدیدا تا جا بیوفتن و حقوق بالا میگیرن

واقعا میخاد این ریسکو بکنه؟؟

😘Thanks GOD 
گفتم اگه دنبال نیروی جدیدی و ایشون زحمتشو میکشه تا دیگه کارا رو من وقت نزارم خوب گفتم؟؟؟

بله خوب گفتی 

هیچ وقت توی محیط کار سعی کن خودت رو کشته مرده کار نشون ندی

خودتو هیچ وقت معطل حقوق دادن اون نشون ندی ، حقتو بگیر ولی مدام نگو چرا حقوق ندادین گیرم بخدا نیاز دارم همین حقوقو فقط دارم و ...

همیشه خودتو جوری نشون بده کارفرما فکر کنه حقوقی که میده به شما برای خرجی دومتون هست و محناج اون نیستی و اگر بگه الان برو میگی باشه

بله خوب گفتی  هیچ وقت توی محیط کار سعی کن خودت رو کشته مرده کار نشون ندی خودتو هیچ وقت معطل ح ...

خیلی تند رفتم واقعا عصبی بودم

حرصمم از حقوق نبود،لنگش نبودم،بیشتر از این بود که همش منو سر میدوند و اذیتم میکرد

اونم قطعا داره تلافی میکنه

حالا نمیدونم جدی میخاد منو بزاره کنار؟؟؟؟

😘Thanks GOD 
2706