2737
2739

هرگزنباید بادختری که فقیره یاپایین شهرزندگی میکنه ازدواج کنه 

من یک مورد دختراینجوری دیدم فقط داره عقده های خونه باباشوازپسره طلب میکنه  وسیرمونی هم نداره

خونواده دوماد هم فهمیدن دختره گشنه س وبی کلاسه اصلا محلش نمیزارن 

خونواده ش جهاز حتی یک هزارتومنم نداشتن الان بهترین اتلیه وعروسی روازپسره میخوادخونه توفلان محل میخواد

خونواده پسره هم میگن برامون درس عبرت شد دگ از پایین ترازخودمون دخترنمیگیریم برای پسرای دیگه مون 

من خودم وضع بابام خوب نیس باخودم میگم یادرس میخونم خودموبالامیکشم بعدازدواج میکنم یامیپوسم ومثل این دختره ابرو خودمو نمیبرم باعقده های خونه بابام

ولی پیشنهادم اینه بجای بشینی زندگی این و اونو قضاوت کنی وقت بذار برای پیشرفت خودت

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
من سر همین دارم درس میخونم شوهر کردم حداقل موقعیت خودم بالا باشه و درامد داشته باشم خوب و شیک بگردم ...

دقیقا 

توفکرون خواهرمن بایک خونواده ندار عین خودمون وصلت کرده یک عمره داره بی جهازیشومیزنن توسرش حالافک کن باپولدارازدواج میکرد چی میشد!!!!!

2706