2737
2739
عنوان

دست‌پخت مادرم خیلی بدمزه اس...😑😑.

907 بازدید | 46 پست

ینی فقط گند میزنه توی گوشت و مرغ و موادغذایی... خسته شدیم.. من معمولا پا میشم خودم غذا جدا درست میکنم

'رها ز هرچه هست و نیست'

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب میخوای غذا جدا درست کنی برا همه درست کن چه کاریه

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
2731

شما درست کن برای همه گاهی اوقات

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2740

بعضی ادما حوصله اشپزی یا استعدادشو ندارن بعد بیست سی سال هم دستپختشون همون مثل روزای اوله زن و مرد هم نداره بعضی هم برعکس،

خودت بپز اینجور بهتره 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

دیگه باید عادت کرده باشی منم مامانم دستپختش خوب نبود اما ما گله ای ن اشتیم چون شاغل بود ووقت زیادی برای آشپزی نداشت البته بعضی غذاها رو خیلی خوب درست میکنه بعضی رو نه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706