2733
2739
عنوان

اه چقدر بدم اومد ازش زنیکه

384 بازدید | 19 پست

اول اینو بگم من اصلا ادم حساسی نیستم که بگم وای چرا یکی داره نگام میکنه اینا ولی این خیلی بد بود دیشب منو نامزدم رفتیم رستوران همشیگیمون تازگیا پرسنلش کلا عوض شده من خیلی خوشگل شده بودم ارایشم و اینا خانومه اومد سفارش رو گرفت انقدر نگا کررررررد انقدر نگاااااامون میکرد بیشترش شوهرمو نگاه میکرد اعصابم خورد شد نه اینکه حسودی کنم اصلا قابل مقایسه نبودیم خودش ده قلم ارایش کرده بود انقدر ژل لب زده بود رفته بود پشت لبش ورم کرده بود دماغ داغون عمل شده بود خلاصه افتضاح منم همه این کارارو میکنم ولی برای زیباتر شدن نه داغونتر شبی پلنگای دهه پنجاه بود

از این به بعد برین جای دیگه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

اقا این رفت دو دقیقه بعد برگشت باز هی زل میزد بهم و به نامزدم خیلی ضایع وایمیساد روبه رو میزمون و نگا نامزدم و من میکرد که حس کردم نامزدمم فهمید البته به هیچ جاش نبود جلوش قربون صدقه ام میرفت 

ولی من چیزی نگفتم که حساس بشه اصلا 

هیچی اقا بعد دو دقیقه یه پسر اومد ازم پرسید شما مترجم این اقایین یا خانومش هستین(شوهرم عربه) داشتیم عربی حرف میزدیم😐گفتم خانومشم اقا اینم رفت خواستیم بریم حساب کنیم زنه اومد تا دم صندوق یه جوری نگا شوهرم میکرد انگار میخواست بپره بغلش😂حالا نامزدم اصلا تو باغ نبود بهشم چیزی نگفته بودم تا الان انرژی منفیشون رومه 

شوهرمم عادیه چهره عادی بدن عادی ازمم بزرگتره خیلی بهم نمیخوره نامزدش باشم ولی نمیدونم چرا اینجوری میکرد لعنتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اوکی تو خوبی و شوهر عربت 

بقیه زشت و زنیکن 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2738
2706