2733
2734
عنوان

اه چقدر بدم اومد ازش زنیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 19 پست

خیلی حساسی

هر چی بود تموم شد

دلیلی نداره تا ی روز بخوای بهش فکر کنی

بخوای هر موضوعی این همه وقت بذاری هیچ وقت اعصاب نداری

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
خیلی حساسی هر چی بود تموم شد دلیلی نداره تا ی روز بخوای بهش فکر کنی بخوای هر موضوعی این همه وقت ب ...

اصلااا برام مهم نیست این چیزا خیلی برام اتفاق افتاده ولی دیروز واقعا بد بود برای اولین بار تو عمرم از یه غریبه عصبانی شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای چه چیزایی تاپیک میزنین

شاید ظاهرت خوب باشه ولی درونت نیست

حتما اون از نظر خودش زیبایی رو اینجوری میبینه شما حقی نداری بخوای مسخره کنی

برام مهم نیست کی اینجا دروغ میگه کی راست من فقط درمورد چیزی که خوندم نظری داشته باشم نظر میدم! 

این خوبه، من زمان کرونا به خاطر سیستم ایمنی بدنم پایین هست گاهی دوتا ماسک می زدم یک نفر اصلا ماسک نزده بود چنان مغرورانه و با حالت تمسخر نگاهم می کرد انگار خودش از همه بهتر هست، من هم محلش نداشتم 😅

برخی نگاه ها، وافعا از صدتا فحش هم بدتر هست 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
2731

احساس میکنم خیلی شنیدی شوهرت نسبت بهت خوش قیافه تره 

حساس شدی

البته دوتاش ازار دهندس

روزای اول همه میگفتن من از همسرم چهرم بهتره یا با اصطلاح سرترم خیلی ناراحت میشدم ک دخالت میکنن

الان دیگه اهمیت نداره برام

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "