2737
2734
عنوان

خانوما اگه شک کنید به همسرتون که......

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 53 پست
ممنون از هشدار دادنت .واقعا فکر کنم به این هشدار نیاز داستم.چون یه چیزی بیوفته تو ذهنم تا حلش نکنم و ...

تو ذهن خودتم این کار و نکن واقعا سخت نیر پسرا همه همچین چیزایی دارن تو دوران مجردی  واقعا اصلا مسئله مهمی نیست تو خداروشکر کن همین الان بهت خیانت نمیکنه یا شوهر بدی نیست مثل شوهر بعضی از خانما 

خیلیا با شکای بیجا زندگیشونو جهنم میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی از خانما همینطوری زندگیشونو ب هم میریزن حالا سک.س چت داشته یا نداشته چه فرقی ب حال تو میکنه؟؟هی ...

میدونی خدایی بخوام بگم خیلی خیلی پسر پاکیه.چند ساله دارم باهاش زندگی میکنم.خیلی حرمت ها و خریم هارو حفظ میکنه.یه بار یه اشتباه انجام داد که به نظر خیلیا مهم نیست ولی چون من حساسم رو این موضوع ، بیچاره داشت گریه میکرد و التماس.من ذهنیتم راجع بهش نمیخوام بهم بریزه

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
2731
میدونی خدایی بخوام بگم خیلی خیلی پسر پاکیه.چند ساله دارم باهاش زندگی میکنم.خیلی حرمت ها و خریم هارو ...

پی اینکار و نکن به خدا زن عمومم همینطوری بود زندگیشونو ریخت ب هم وقتی الکی هی گیر بدی هی شک کنی هی ب چیزای بیخود فک کنی و فک میکنی چقد تحملت میکنه؟؟ خسته میشن دیگه بیخیال میشن حرمتا میشکنه حریمی دیگه نمیمونه الان زندگی اینا جهنم واقعیه با اینکه خیلی عاشق هم بودن ولی زن عموم با شکای بیخودی همه چیو ب هم ریخت

تو ذهن خودتم این کار و نکن واقعا سخت نیر پسرا همه همچین چیزایی دارن تو دوران مجردی  واقعا اصلا ...

شک بدترین چیزه.مثل خوره.تا به یقین تبدیل تشه درونتو نابود میکنه

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
پی اینکار و نکن به خدا زن عمومم همینطوری بود زندگیشونو ریخت ب هم وقتی الکی هی گیر بدی هی شک کنی هی ب ...

چیکار کنم این شکا از بین برن؟

2740
شاید تصور میکنه و ب زبون میاره

نمیدونم.شاید

من از هیچکس توقع قدیس بودن ندارم مهم اینه بعد اینکه من وارد زندگیش بودم این کارو نکرده باشه

اگه حتی طرف بهت ثابت کنه قدیسه؟

چیکار کنم این شکا از بین برن؟

بین تمرینات یوگا انجام بده سعی کن مثبت اندیش باشی میتونی حتی با خودش صحبت کنی این بهترین راهه بهش بگی که میدونم همچین چیزی نیست ولی اینجوری فکر میکنم و اونم اگه اوکی باشه خیالت و راحت میکنه اما اگه میدونی بهش بر میخوره نگو 

و در آخر مشاور و روانشناس خیلی میتونه کمک کنه این حسای کاذب از بین برن

بین تمرینات یوگا انجام بده سعی کن مثبت اندیش باشی میتونی حتی با خودش صحبت کنی این بهترین راهه بهش بگ ...

کلا افکار منفی دارن منو نابود میکنن

بین تمرینات یوگا انجام بده سعی کن مثبت اندیش باشی میتونی حتی با خودش صحبت کنی این بهترین راهه بهش بگ ...

و تا زوده جلوی حساتو بگیر چون اگه اینو حل نکنی هی مشکلات بزرگتر میشن هی بدتر میشی زندگیت کوفتت میشه

و تا زوده جلوی حساتو بگیر چون اگه اینو حل نکنی هی مشکلات بزرگتر میشن هی بدتر میشی زندگیت کوفتت میشه

شرایط مشاوره رفتن ندارم.تلفنی هم نمیشه چون چندبار مشاوره گرفتم بابت یه موضوع دیگه که کلا ورت و پرت گفتش

2706