2737
2734
عنوان

خانوما اگه شک کنید به همسرتون که......

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 53 پست
کلا افکار منفی دارن منو نابود میکنن

همین دیگه بهترین راهت مشاوره 

یه مشاور خوب پیدا کن برو اونجا قشنگ میتونی خالی شی و اونم راهکار میده بهت اینا همه افکار منفی خودتن اگه همینجوری بمونی هی شاخ و برگ میدی بهشون 

من خودم مثل تو بودم خداروشکر چون خودم رشتم مشاوره بود یه کم سر در می‌آوردم ولی کمک که گرفتم خیلی بهتر شدم و وضع قبل از اینکه وخیم بشه درست شد

همین دیگه بهترین راهت مشاوره  یه مشاور خوب پیدا کن برو اونجا قشنگ میتونی خالی شی و اونم راهکار ...

مرسی از راهنماییت

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرایط مشاوره رفتن ندارم.تلفنی هم نمیشه چون چندبار مشاوره گرفتم بابت یه موضوع دیگه که کلا ورت و پرت گ ...

پس فقط حرف زدن با خودش میمونه

اگه میتونه آرومت کنه و باهاش کاملا راحتی 

خیلی آروم بهش بگو ن با تنش و عصبی شدن یا گارد گرفتن بهش بگو همچین افکاری میاد تو سرم خودت میدونی که چقدر دوست دارم و اینا لطفا بهم بگو که اینا واقعی نیست تا این نیاد تو سرم اگه هم فکرم درسته برام توضیح بده ک خیالم راحت بشه 

اگه حتی طرف بهت ثابت کنه قدیسه؟

نمیشه واقعا. دیدم آدمای خیلی پاک و ساده هم لغزیدن

دیگه از هیچکس بت نمیسازم که ضربه نخورم.

ببین خدا هم خطای بنده هاشو میبخشه. اگه همسرت الان خوبه و اینا فقط مربوط به گذشته ست زندگیتو خراب نکن. آدم تو جوونی ممکنه خیلی کارا کنه چون عقلش کامل نشده. نمیگم آسون بگیر اما اگه پشیمونه و جبران میکنه بگذر

2731
پس فقط حرف زدن با خودش میمونه اگه میتونه آرومت کنه و باهاش کاملا راحتی  خیلی آروم بهش بگو ن ب ...

اره همیشه همیشه خودش آرومم میکنه.میگم و ازش راهنمایی میخوام

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
نمیشه واقعا. دیدم آدمای خیلی پاک و ساده هم لغزیدن دیگه از هیچکس بت نمیسازم که ضربه نخورم. ببین خدا ...

چشم.مرسی از دلگرمیت

اره همیشه همیشه خودش آرومم میکنه.میگم و ازش راهنمایی میخوام

افرین پس همین راهکار از همه بهتره 

بهترین چیز واسه حل اختلاف زوجین صحبت کردن راجب مشکل و راجب همدیگه آگاهی پیدا کردنه

باور کن بزرگترین مشکلاتم با صحبت کردن حل میشن فقط حواست باشه بین حرفات حس بد بهش ندی که خوشش نیاد و اذیت کنه بگو میخوام خودت برام بگی و اگه هم بوده برا قبل بوده من فقط دلم میخواسته بدونم مهم اینه که من و تو الان زندگی خوبی داریم

افرین پس همین راهکار از همه بهتره  بهترین چیز واسه حل اختلاف زوجین صحبت کردن راجب مشکل و راجب ...

خیلی حرفاتون آرومم میکنه.مرسی ازتون

2740