2733
2739
عنوان

اطلاعات راجع به hpv

217 بازدید | 54 پست

دوستان من قبلا نمیدونستم hpv چیه 

به لطف نی نی سایت آگاه شدم 

من خودم مجردم و با کسی ارتباط نداشتم خداروشکر فقط همش نگرانم اگر بخوام‌با کسی ازدواج کنم نکنه اون همچین بیماری داشته باشه چون احساس میکنم یعنی ته ذهنم انگار یه جا تو همین سایت خوندم انگار زنا بیشتر در خطر هستن درسته ؟؟؟؟ 

اگه درست باشه چقدر ما مظلومیم واقعا و بیشتر باید مراقب باشیم 

من انقدر وسواس گرفتم سر این،  رفتم اموزش میکروبلیدینگ دیدم اما به خاطر این موضوع نتونستم مدل بزنم همش میترسم یکی آلوده باشه و این بیماری و شبیه اینارو منتقل کنه 

حالا یه  سوال  موقع ازدواج آزمایش گرفته میشه ؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربطی نداره که خانما بیشتر در خطر باشن

دوم چه ربطی به مظلومیت داره؟؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731

موقع ازدواج ازمایش گرفته نمیشه وسواست کاملا بجا . امار ایدز و زیگیل صعودی داره بالا میره . خیلیا بعد ازدواج از همسرشون گرفتن . اما خودت میتونی در خواست بدی که حتما قبل عقد ازمایش ایدز و زیگیل بدن

ربطی نداره که خانما بیشتر در خطر باشن دوم چه ربطی به مظلومیت داره؟؟

باور کن من یه جا خوندم 

خیلی ربط داره چون همیشه ما خانوما ضعیفتریم تو همه چیز 

و اینکه چن تاپیک دیدم زنه از مرد خیانتکارش مریضی گرفته مظلوم نیستیم ؟ 

2740
باور کن من یه جا خوندم  خیلی ربط داره چون همیشه ما خانوما ضعیفتریم تو همه چیز  و اینکه چ ...

من این چیزا رو به مظلومیت ربط نمیدم. وقتی میشه جلوشو بگیره، از وسیله جلوگیری استفاده کنه و بقیه مسائل بهداشتی

از این متنفرم که تو هر چیزی سعی میکنین زنان رو بدبخت و توسری خور جلوه بدید حتی بی ربط

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
موقع ازدواج ازمایش گرفته نمیشه وسواست کاملا بجا . امار ایدز و زیگیل صعودی داره بالا میره . خیلیا بعد ...

تو اینستا هم همش تبلیغ درمان این مریضیه واقعا من نگرانم چون همینطوری آدم کلی مریضی داره من خودم هم تو رحمم فیبروم دارم هم سینه خلاصه ادم خودش کلی مشکل داره باز خداروشکرا ناشکری نمیکنم اما اگر زیاد شده چرا نباید محکم کاری کرد

عزیزم من 7 ساله ازدواج کردم. شوهرمم از همون اول ازدواج کشاله رونش زیگیل داره و دیدم که خارش هم داره. ولی من مبتلا نشدم. 2 بار هم زایمان کردم و بچه‌هام سالمن خداروشکر و اونا هم بدنشون زیگیل نداره. به نظرم بخش زیادی از این مباحث در مورد hpv بازاریابی برا فروش واکسن گارداسیله. 

من این چیزا رو به مظلومیت ربط نمیدم. وقتی میشه جلوشو بگیره، از وسیله جلوگیری استفاده کنه و بقیه مسائ ...

اره موافقم شاید نباید این مدلی میگفتم و اینم بگم بهتون منم مثله شمام خوشم نمیاد همیشه زنا رو بدبخت رو توسری خور جلوه بدیم و بدن 

اینجا چون جمع بیشتر زنونه س اینو گفتم و اینکه دوست عزیز باور کن من یه جا تو همین سایت دیدم میگفتن خطرش برا زنا بیشتره به خاطر اناتومی بدن

اگر ناراحتت کردم ببخش فک میکنم حق داری نباید خودمونم انقدر مظلوم بازی دربیاریم 😊🌱

2706