2737
2739

ما دوستیم اما از اول قصدمون جدی بوده رابطمونم خوبه و هوامو داره

نمیدونم دقیقا کی مشکل پوستی بدنمو بهش بگم

یه ماه گرفتگی که اگه لباس باز بپوشم مشخصه و خیلی بزرگه

الان بهش بگم یا بزارم بعدا هرموقه قصدش جدی بود بیاد جلو؟

میترسم بعدا بگم یدفعه ول کنه پس اگه قراره ول کنه همین الان بره

از طرفی هم میگم شاید به ازدواج ختم نشد پس رازمو لو ندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

نگو بعد جدی شد و یقین پیدا کرد بگو. 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

نباید جوری بگی انگار باعث شرم و ناراحتیت میشه .

بگو روی بدنم ماه گرفتگی داره 

تمام

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

بنظرم الان بگو 

اگ قراره بره زودتر تکلیفت روشن میشه 

این ماه گرفتگی  طبیعه هرکسی هم ممکنه داشته باشه عیب نزار روی خودت  

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
میترسم اون موقه بره بعد من وابسته تر شدم بدتر افسرده میشم

ادمی که بخواد برای یه ماه گرفتگی بره هنون بهتر که بره 

خود منم رو دستم یه جای بخیه اندازه ۱۰سانت دارم هرکی بیاد خواستگاریم اول اونو بهش نشون میدم ، خواست خواست نخواست میره به سلامت

2706