2737
2734
کی رفتی ۳۷ بود موعدت گذشته؟

دیروز . جلو میندازم همیشه برای همین نمی‌دونم کی میشم

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو انشالله که این دفعه همه چه به خوبی پیش می‌ره همیشه که قرار نیست اون اتفاق برات بیفته منم سابقه س ...

میشه برای سلامتی رسیدن به حاجات شادی من دعا کنید ؟(:😭😭😭

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  
برو انشالله که این دفعه همه چه به خوبی پیش می‌ره همیشه که قرار نیست اون اتفاق برات بیفته منم سابقه س ...

ممنونم عزیزم‌ خدا حفظش کنه برات 

منم اناکساپارین دارم میزنم روزی یکی‌ایشالا که بمونه

2731
عزیزم دارو خاصی مصرف کردید برای بارداری

ماه پیش ای‌یو‌ای کردم کلی سینال اف زدم و hcg 

که منفی شد این ماه انگار تخمک خوب داشتم خودم اثر داروها مونده بود انگار ولی اینوفولیک و اووبست تقویتی خوردم فقط

ماه پیش ای‌یو‌ای کردم کلی سینال اف زدم و hcg  که منفی شد این ماه انگار تخمک خوب داشتم خودم اثر ...

منم اینوفولیک و ip6میخورم ولی هیچ خبری نیست البته لتروزولم میخورم سونو میرم فولکولا عالی ولی هیچ خبری نیست

2740
ماه پیش ای‌یو‌ای کردم کلی سینال اف زدم و hcg  که منفی شد این ماه انگار تخمک خوب داشتم خودم اثر ...

سلام اسی جان مبارکه منم ۴روزه آی یو آی کردم ولی اصلا امید ندارم.

شما واسه چی آی یو آی کردید،؟من شوهرم ضعیف بود خودمم با دارو فولیای خوبی داشتم.

چندروز عقب افتاده پریودتون؟علائمت چی بود؟

معذرت میخوام این همه سوال پرسیدم.

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
منم اینوفولیک و ip6میخورم ولی هیچ خبری نیست البته لتروزولم میخورم سونو میرم فولکولا عالی ولی هیچ خبر ...

من الان ۲ ساله اقدامم ربطی به فولی خوب نداره 

یه دفعه میشه اصلا فکرشم‌نمیکنی 

سلام اسی جان مبارکه منم ۴روزه آی یو آی کردم ولی اصلا امید ندارم. شما واسه چی آی یو آی کردید،؟من شوه ...

سلام عزیزم منم شوهرم ضعیفه خودمم تنبلی دارم  ماه پیش ای یو ای کردم نتیجه نداد البته چون تخمک خوبی نداشتم اون ماه 

وگرنه مطمئنا مثبت میشد

فردا موعد پریودمه علایم درد پریودی کم نوک سینه هام هم یکم درد میکنه کمی تکرر ادرار دارم یه شب از تو داغ شدم و سردرد گرفتم

2706