2737
2739

مبارکه پررنگ شده دیگه نمیخوای بری آزمایش بدی من یدونه بیبی چک زدم مثبت شد رفتم آزمایش دادم تو چجوری تحمل میکنی

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
میشه یکم راجب وقتی که افت بتا داشتید بگید ؟  براتون چند بود؟

پارسال  ۳ روز گذشت از موعدم قبلش هرچی بی بی میزدم منفی بود بعد ۳ روز زدم یه هاله خیلی کمرنگ افتاد رفتم ازمایش ۳ بود بتا یه هفته بعد تکرار کردم ۹۰ بود بی بی چکا هم کمرنگ اصلا رنگ نمیگرفت بعدشم که پریود شدم و صفر شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
به خدا همش استرس دارم از ترس نرفتم ازمایش 

برو عزیزم خودتو راحت کن🌻

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
پارسال  ۳ روز گذشت از موعدم قبلش هرچی بی بی میزدم منفی بود بعد ۳ روز زدم یه هاله خیلی کمرنگ افت ...

آها . منم ۳۷ بتا باید تکرار کنم استرس دارم

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
به خدا همش استرس دارم از ترس نرفتم ازمایش 

برو انشالله که این دفعه همه چه به خوبی پیش می‌ره همیشه که قرار نیست اون اتفاق برات بیفته منم سابقه سقط دوقلو داشتم اونم به این بود که تو هشت هفته و خورده ای قلبشون وایستاد ولی خدارو شکر این بارداری تا الان که خوب بود بعدشم هر چیزی راه حلی داره من چون دفعه قبل اونجوری شد دکترم بهم آمپول داد که دیگه اونجوری نشه تو هم میتونی به دکترت بگی شاید دارو بده که دیگه اونجوری نشه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2706