2737
2739

بچه ها من یه مراسمی دعوتم که چندتا از دوستامم هستن که تازگیا شنیدم خیلی حرفا دربارم زدن وقتی من اونجا نبودم 

کلا ادم خوش برخوردی ام اما این دفعه نمیدونم دیدمشون خودمو بگیرم یا عادی ؟

و(نمیدونن من فهمیدم غیبتاشونو)

آدم حسابشون نکن

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر براتون مهم هست که بیش از این درباره اتون صحبت های بیجا نداشته باشند، تنها راه حل سیاست مدارانه این هست که بدون نشان دادن ماجرا و دلخوری، ارتباط رو خیلی کم کنید، یعنی قهر نباشید اما مراقب باشید تا حد امکان ازشون فاصله بگیرید و صحبت و ارتباطی نداشته باشید با این افراد مسموم. ضمن اینکه این افراد دیگه دوست محسوب نمیشن عزیزجان

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2740

ببین آدم از دست بعضی فامیل و یارون شوهر پناه میبره به دوستت.

طرفای شما اصلا دوست محسوب نمیشن با این اخلاقشان.

کات

کات

کات کن

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2706