2733
2739
عنوان

با دوستایی که پشت سرت حرف میزنن چجوری رفتار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 26 پست
اگر براتون مهم هست که بیش از این درباره اتون صحبت های بیجا نداشته باشند، تنها راه حل سیاست مدارانه ا ...

ازه اینجا هم دعوتم صاحب مراسم اصلا تو داستان نیست که میرم وگرنه دعوت کنن یه بهونه میارم نمیرم 

واکنش نشون نده فقط بی  محل کن قطعا بعدا میپرسن چیشده رک و راست بگو از اون حرفاتون ناراحتم

اتفاقا از اینایی هستن بلاخره بپرسن 

بگم تو دوستی یه رنگی برام با ارزش ترین هست ضایعست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین آدم از دست بعضی فامیل و یارون شوهر پناه میبره به دوستت. طرفای شما اصلا دوست محسوب نمیشن با این ...

ببین اینا دوستای بچگی نامزدم هستن خیرسرشون خیلی باهم هر هفته دورهمی و مسافرت اینا داشتیم بعد مارو پیش دوستای جدیدمون فروختن فک کن!!!!!!!!!!!!!!!

اتفاقا از اینایی هستن بلاخره بپرسن  بگم تو دوستی یه رنگی برام با ارزش ترین هست ضایعست؟

بنظدم فاقده نداره مشابه اتفاق شما واسم افتاد زدشن زیرش و دست گذاشتن رو قران😐همون بهتر به روشون میاری فقط بی محلشون کن از هر ۵ تا زنگ یکیشو جواب بده خودشون فاصله میگیرن

2731

به نظرم شمشیر رو از رو نبند براشون، دارم تجربیاتمو بهت می گم اگه بد رفتاری کنی یا رو ندی حرصشون می گیره و بیشتر پشت سرت حرف می زنن و چرت می بافن. خیلی عادی باهاشون سلام علیک کن (صمیمی و گرم نباشه اما غیرعادی هم نباشه) بعد جدا ازشون بشین و دیگه حرفای مهمت رو بهشون نگو. مجبور شدی در حد روزمرگی که مهم نیس بحرف.

ببین اینا دوستای بچگی نامزدم هستن خیرسرشون خیلی باهم هر هفته دورهمی و مسافرت اینا داشتیم بعد مارو پی ...

اصلا من نمیتونم تصور کن واژه دوست بذاری براشون.

ارتباطت رو کمتر کن حتی اگه خانوادگی هست.

برای خودت دوستای خوب پیدا کن. دیگه دوستایی که از مدرسه و دانشگاه و قبل از ازدواج آدم نداشته باشه و جدید بخواد دوست پیدا کنه حتما باید دوست خانوادگی نشه تا شناخت کامل نداشته باشی.

بخصوص قشر تازه به دوران رسیده که تجملات رو برای تو چشم بودن دیگران انجام میدن

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2740
به نظرم شمشیر رو از رو نبند براشون، دارم تجربیاتمو بهت می گم اگه بد رفتاری کنی یا رو ندی حرصشون می گ ...

اتفاقا تو این ۸سال که بینشون بودم خیلی دوس داشتن باهم باشگاه و کافه اینا زنونه جدا بریم من همیشه یه مرزی رو گذاشته بودم و فقط اخر هفته ها میدیدمشون اما مشکل این بود منو میدیدن خیلی سوال میپرسیپدن و منم مثل گاو همه سوالای شخصیشون رو جواب میدادم الان خیلی پشیمونم 

اصلا من نمیتونم تصور کن واژه دوست بذاری براشون. ارتباطت رو کمتر کن حتی اگه خانوادگی هست. برای خودت ...

شوهراشون از بچگی با نامزدم  دوستن غریبه نیستن اما اخر حرفتون درسته خیلی نیو مانی هستن تو رفتار

اتفاقا تو این ۸سال که بینشون بودم خیلی دوس داشتن باهم باشگاه و کافه اینا زنونه جدا بریم من همیشه یه ...

دقیقا همین سوالای شخصی که جواب دادی باعث شده بتونن سوء استفاده کنن. اشکال نداره ادم باید درس بگیره از هرچیزی. از این به بعد فقط اطلاعات سوخته بهشون بده. مثلا درباره فیلم و سریال و روزمرگی حرف بزن.

شوهراشون از بچگی با نامزدم  دوستن غریبه نیستن اما اخر حرفتون درسته خیلی نیو مانی هستن تو رفتار

بابا مردم این چند سال یه گوشی دستشون گرفتن معیارشون شده لاکچری بازی سلبریتی و بلاگرهای کشور.

انسانیت و همدلی و دوستی کهنه شده

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری