2733
2739
عنوان

پدر و مادر پارتنرم hpv دارن برای من ممکنه مشکل ساز بشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 59 پست

این مسئله رو برا چی به تو گفته ؟ عجیبه یه مسئله خصوصی بین پدر مادر رو بگه ، انگار مثلا شما بیای همچین چیزی رو به شوهرت بگی مادرت بفهمه خجالت زده میشه

برای تو مشکلی پیش نمیاره این یه بیماری مقاربتی هست

عجب 
بعضیا امدن میگن پسره چ احمقه  خب اون با پدر مادرش زندگی میکنه حموم و دسشویی مشترک دارن شاید او ...

مگه از اونام انتقال پیدا میکنه ؟ 

پس این دستشویی های عمومی نباید بریم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمال نداره پسره راه پدر رو بره ؟

این احتمال برای هر کسی هست . درسته آدم بد بین میشه ولی نباید به طور عاقلانه پای پسره نوشت.مثلا ما یکی از فامیل هامون خیانت کرد یکی از پسر هاش خیانت کرد ولی اون یکی پسرش اصلا اهل این چیزا نیست و عاشق زندگیشه

#انسانیت
بعضیا امدن میگن پسره چ احمقه  خب اون با پدر مادرش زندگی میکنه حموم و دسشویی مشترک دارن شاید او ...

آخه بی سوادی دیگه ...این بیماری از راه جنسی هست 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2731
اگه خودشم داره دستش درد نکنه گفته اما اگه نداره نباید میگفت 

نه ندارم😑

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
من شنیدم از طریق بوسه هم منتقل میشه خب برای همین بهم گفته 

من نمیتونم زیاد بازش کنم، دقیقا سرچ کن ببین ربطی به بوسه نداره مگر در یه حالت!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
آخه بی سوادی دیگه ...این بیماری از راه جنسی هست 

پس چی میگن با بوس و اینا منتقل میشه

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
من نمیتونم زیاد بازش کنم، دقیقا سرچ کن ببین ربطی به بوسه نداره مگر در یه حالت!

در چه حالت چی سرچ کنم گوگل 😑

2740
در چه حالت چی سرچ کنم گوگل 😑

رابطه دهانی با کسی که این مشکل رو داره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
این مسئله رو برا چی به تو گفته ؟ عجیبه یه مسئله خصوصی بین پدر مادر رو بگه ، انگار مثلا شما بیای همچی ...

بهم گفت مادر و پدرش میخوان جدا شن

گفتم چرا هر بار می‌گفت تفاهم ندارن و فلان

کم کم گفت باباش خیانت کرده

و بعدش هم گفت که ویروس گرفته بع مادرمم منتقل شده و دیگه نمیتونن باهم زندگی کنن

چرت نگو خواهشاً زگیل ننه بابا چرا باید برای تو مهم باشه هردوتون خیلی فوضول و خاله زنکید

وقتی که چیزی نمیدونی راجب نگرانی های من توهین نکن 

رابطه دهانی با کسی که این مشکل رو داره

آها...

2706