2733
2739
عنوان

پدر و مادر پارتنرم hpv دارن برای من ممکنه مشکل ساز بشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 59 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر پسر بی عقلیه که مسائل خصوصی خانوادش رو اومده گفته.

اچ پی وی یا همون زگیل تناسلی بیماری ارثی نیست که از پدر به پسر برسه! مربوط به بهداشت رابطه س

این آدم دهن لق دو روز دیگه همه مسائل خصوصی زنش هم میذاره کف دست پدر مادرش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
نه مگه اینکه نامزدت داشته باشه

نداره اون

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
2742
چرااا

اینکه این حرفو اومده زده ...این مسئله چ ربطی ب خودش شما داشته ...حالا هر گندی زدن برا چی اومده گفته 

خیلی خنگه ..مطمعنن برای شما مشگل ساز میشه بعدها 

حرف تو دهنش نمیمونه

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2740

بعضیا امدن میگن پسره چ احمقه 

خب اون با پدر مادرش زندگی میکنه حموم و دسشویی مشترک دارن شاید اون بگیره ازشون 

بعد این خانم ممکنه شک کنه بگه از کجا گرفتی زندگیشون خراب بشه

چقدر پسر بی عقلیه که مسائل خصوصی خانوادش رو اومده گفته. اچ پی وی یا همون زگیل تناسلی بیماری ارثی نی ...

من شنیدم از طریق بوسه هم منتقل میشه خب

برای همین بهم گفته 

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
بعضیا امدن میگن پسره چ احمقه  خب اون با پدر مادرش زندگی میکنه حموم و دسشویی مشترک دارن شاید او ...

دقیقاً 

بعضیا امدن میگن پسره چ احمقه  خب اون با پدر مادرش زندگی میکنه حموم و دسشویی مشترک دارن شاید او ...

اچ پی وی از حموم دستشویی منتقل نمیشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706