2733
2739
عنوان

وسواس فکری زگیل تناسلی

229 بازدید | 38 پست

سلام چندماهیه وسواس فکری زگیل تناسلی گرفتم که بشدت منو اززندگی انداخته وهر روز کارم گریه و فکر وخیاله دیگه واقعا دارم کم میارم..بچه من موقع نوزادی پرستار داشت تازه متوجه شدم اون پرستاره از قضا زگیل تناسلی داشته و وسواسم بیشتر شده و دارم دق میکنم اگر اون خانوم دستش رو به زگیل ناحیه تناسلیش بزنه وبعد که دستش به ناحیه تناسلی دخترم بخوره ممکنه خدایی نکرده زگیل بگیره دخترم ؟ آزمایشی هست واسه بچه که بشه متوجه شد؟ 

حتما برو ی روانپزشک عزیز من شما مشکل وسواس فکری داری و اگه نری هر روز بدتر میشی

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرت چقدر امکان داره اون اتفاق بیفته؟ آدم دستشویی که بره ممکنه دستش به اون ناحیه بخوره که بعد هم با صابون میشوره.

در حالت عادی کی به اون ناحیه دست میرنه بلافاصله بعدشم پوشک بچه عوض کنه؟!

خودتو درگیر این فکرها نکن.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
2740
ببخشید مگه پرستاره دست زده به اونجاش بعد زده به دخترت که بگیره،😑

ایشون مشکل داره قطعا. حتی اون کارم بکنه به فرض محال بازم احتمال انتقال تقریبا صفره

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

نه بابا چی میگی اسی جان برا خودت

پرستارا داعم ضدعفونی میکنن و میشورن دستاشونو

اونم قبلی که وارد اتاق عمل بشن

بعدشم دست ب زگیل زدن انتقال نمیده

فقط ترشح و مایع خارج شده از واژن انتقال میده

فک کن ک وسط بیمارستان اون همه رفت و امد و دوربین طرف دستشو بکنه به زحمت تو شرتش...

یه فکرای عجیبی میکنی ها

اسی افسردگی بعد زایمان داری ...😐منم بچم ۱۰ روزش بود 

بغلش میکردم فکر میکردم میخواد بمیره 😂😂🤣اصلن ی فکرای سمی داشتم ک نگو ...همش کنارش میخابیدم فکردم میخوان بگیرنش ازم

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
حتما برو ی روانپزشک عزیز من شما مشکل وسواس فکری داری و اگه نری هر روز بدتر میشی

اگه بدونم بچه چیزیش نیست فکرکنم درست بشم....آخه قبلا وسواس داشتم ولی خوب میشدم اینقدرطول نمی‌کشید ولی بعد بچه دارشدنم بدترشدم

2706