2733
2734
عنوان

وسواس فکری زگیل تناسلی

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 38 پست
اره خیلی وضعم شدید شده پس چرا خوب نمیشم ....از وقتی مادر شدم فقط دارم غصه میخورم که یوقت چیزیش نشه . ...

برو دکتر عزیزم زندگی رو به خودت زهر نکن منم افسردگی بعد زایمان گرفتم شش ماه قرص خوردم بعدم دکتر گفت قطع کن.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
بعد زایمان هورمونها خیلی به هم میریزه مشکلات روحی هم خودشو نشون میده اگه خیلی اذیت میشی برو دکتر بهت ...

میخوام برم ولی روانپزشک خوب نمیشناسم.. کاش این زیگیلم با آزمایش خون مشخص میشد خیالم راحت میشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام برم ولی روانپزشک خوب نمیشناسم.. کاش این زیگیلم با آزمایش خون مشخص میشد خیالم راحت میشد

فکر کنم میشه.یه پرس و جو بکن . هر چند احتیاجی نیست و هیچ مشکلی وجود نداره

برو دکتر عزیزم زندگی رو به خودت زهر نکن منم افسردگی بعد زایمان گرفتم شش ماه قرص خوردم بعدم دکتر گفت ...

اول باید روانشناس برم یا روانپزشک؟ یعنی با دارو خوب میشم

2742
اول باید روانشناس برم یا روانپزشک؟ یعنی با دارو خوب میشم

روانشناس  با صحبت و یه سری تکنیک سعی میکنه آرومت کنه خودتم باید همکاری کنی.

اما روانپزشک اگه لازم باشه دارو میده و با سرعت بیشتری مشکلت حل میشه.

انتخاب با خودته

اگه بدونم بچه چیزیش نیست فکرکنم درست بشم....آخه قبلا وسواس داشتم ولی خوب میشدم اینقدرطول نمی‌کشید ول ...

خب چون مشکل اصلی حل نشده عزیز من

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2740
عزیزم شما تستتون منفی شد؟ همینجوری به داروخونه بگیم میده واکسنو؟

من تست ندادم ولی ندارم یه مدت هم پاورفیت خوردم حالا چون سنم 26 سال تصمیم گرفتم بزنم چون پارتنرم داره اما اون ضایعه ای رو بدنش نیست