2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انشالله

من خودم حاجت هایی بزرگی دارم اما خب تا حالا نشده نمیدونم دعام گیرا هست یا ن اما براتون سر نماز دعا میکنم اسم کوچک شما چیه اگه دوست داشتید بگید 

جان فدای خنده خوبان و روی ماهشان کز وجاهت می‌شود آئینه خاطر خواهشان
من خودم حاجت هایی بزرگی دارم اما خب تا حالا نشده نمیدونم دعام گیرا هست یا ن اما براتون سر نماز دعا م ...

برامنم دعاکن

پنیک دارم

دیشب ۴ساعت حمله داشتم

از ۹۷درگیرم . جون میدم هر لحظه😭

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
2740
برامنم دعاکن پنیک دارم دیشب ۴ساعت حمله داشتم از ۹۷درگیرم . جون میدم هر لحظه😭

عزیز دلم خواهر منم پنیک داشت دکتر رفتید؟من دکتر عالی میشناسم

چهارساله که بخاطر حاجتم ۳ بار مشهد رفتم .کربلا کاظمین سامرا رفتم . دو سال و نیمه به طور مداوم دارم ختم برمیدارم  و یکسره قرآن میخونم اما هنوووز حاجت روا نشدم دیگه کم کم دارم اعتقادات و ایمانمو از دست میدم ...کاش خودکشی گناه نبود ...کاش میمردم 

کاربرای آقا لطفا در تاپیک های من پست نذارید و در سایر تاپیک ها پستم رو لایک و ریپلای نکنید❌
عزیز دلم خواهر منم پنیک داشت دکتر رفتید؟من دکتر عالی میشناسم

رفتم دارو داد نساخت بهم

شوک برقی دادم هیچی ب هیچی

چندساله دارو نمیخورم و کنترل کردم حنلهارو

ولی عذاب میکشم سه تابچه دارم بخدا نمیفهمم زندگی چیه😭 دیگه خودت از نزدیک دیدی چ زجری داره

من نزدیک گرگانم

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
نمیدونم حاجتتون چیه انشالله که هر چه زودتر  حاجت روا بشین

ممنونم همچنین شما 

کاربرای آقا لطفا در تاپیک های من پست نذارید و در سایر تاپیک ها پستم رو لایک و ریپلای نکنید❌
رفتم دارو داد نساخت بهم شوک برقی دادم هیچی ب هیچی چندساله دارو نمیخورم و کنترل کردم حنلهارو ولی ع ...

ن شوک برقی چیه اصلا خواهر منو اینجور نکردن نمیدونم میتونی تهران بیای یا ن دکتر آرش میراب زاده خواهر من افتضاح بود فقط پنیک نبود اما رفت پیش ایشون خوب شد اون موقع ونک بود فکر کنم الانم ونک باش سرچ کن اسمش رو

2706