2737
2734
ن شوک برقی چیه اصلا خواهر منو اینجور نکردن نمیدونم میتونی تهران بیای یا ن دکتر آرش میراب زاده خواهر ...

گرگان درمان با نوروفیدبک اومده ولی مسئله پوله

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرگان درمان با نوروفیدبک اومده ولی مسئله پوله

این دکتری ک گفتم با دارو حال خواهرم رو خوب کرد براتون خیلی ناراحت شدم دعاتون میکنم ب نام زیبا بانو ایشالا ک دعام گیرا باشه 

جان فدای خنده خوبان و روی ماهشان کز وجاهت می‌شود آئینه خاطر خواهشان
این دکتری ک گفتم با دارو حال خواهرم رو خوب کرد براتون خیلی ناراحت شدم دعاتون میکنم ب نام زیبا بانو ا ...

فدات عزیزم

خوشحالم برای خواهرت

از عذاب و زجر راحت شده

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
2731