2733
2739

در صورتی ک نیست واقعا

ولی اصلا اعتناد بنفس ندارم

همش فک میکنم بقیه میگن چقد شورهرش سر تره

اونم ی عادتی داره جلوی مردم خییییبلی خوش برخورده ولی جلو من اصلا😐همش مبخاد ایراد بگیره

ده هزار بار دوستام گفتن تو بخدا هم اخلاقی هم قیافه ای سر تری

چیکار‌کنم خیلی داغون شدم سر این فکر

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..
از بیکاریه 

اتفاقا هم دانشجوعم هم شاغل هم باردار همه همهی کار ها خونه رو ددشمه

ثانیه ای‌بیکار نیستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدم وقتی ازدواج میکنه دیگه قرار نیست خودشو جدا از همسرش بدونه عزیزم 

هر موقع فکر کردی سرتره بهش افتخار کن و از خوبی هاش یاد بگیر.

هر موقع دیدی سرتری نسبت بهش احساس برتری و غرور نکن

شما یکی هستید

دوست چی میگه این وسط!!!

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728
آدم وقتی ازدواج میکنه دیگه قرار نیست خودشو جدا از همسرش بدونه عزیزم  هر موقع فکر کردی سرتره به ...

نه من نمقگم خودم سر نیبینم ولی اینوحس سر خوردگی واقعا اذیتم میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه من نمقگم خودم سر نیبینم ولی اینوحس سر خوردگی واقعا اذیتم میکنه

متوجه نشدی چی گفتم

چیزی که نوشتمو چند مرتبه دیگه بخون گلم نمیخواد به من جوابی بدی.

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹