2737
2739

من ی حاجت دارم که بابام مخالفت میکنه 

نه عشق و عاشقیه نه برای خوشگذرونیمه.

ی هدف درسی هست 

خداشاهده ۱۲ سالی که مدرسه رفتم جز درس هیج کاری نکردم 

هر کلاسی رفتم فقط برا درس رفتم 

ولی بابام خیلی اذیتم میکنه و ی سد گذاشته جلوم 

تروخدا برا اینکه این سد بشکنه دعام کنین 

ی جوری دعا کنین انگار برا دختر خودتون دعا میکنین 🥲💔

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه چه کاریه ؟  انشالله هرچی صلاحته ❤️

برام دعا کنید ممنونم ❤️

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
چیه اون هدف تحصیلی؟

شرمنده نمیتونم بگم چون ی بار ی هدفمو گفتم نرسیدم از اونجا دیگه نمیگم کلا 

ولی اگه برام دعا کنین ممنون میشم اگه نرسم همه زندگیم نابود میشه،  همه تلاش های ۱۲ سالم ...

شرمنده نمیتونم بگم چون ی بار ی هدفمو گفتم نرسیدم از اونجا دیگه نمیگم کلا  ولی اگه برام دعا کنی ...

از الان سعی کن این تفکر رو عوض کنی این هدفت رو هرچند مهم بخش کوچیکی از پازل زندگیت قرار بده اگه خدایی نکرده نشد فکر نکنی زندگیت تمام شده ...زندگیت کلی قطعات دیگه داره ... 

از الان سعی کن این تفکر رو عوض کنی این هدفت رو هرچند مهم بخش کوچیکی از پازل زندگیت قرار بده اگه خدای ...

آخه دوازده سال از همه چیز زدم ...

هیج دوست صمیمی ای ندارم 

هیچوقت به ظاهرم نرسیدم 

فقط هرچی یادم میاد یا درس خوندم یا دعا خوندم برا درسم 

تروخدا دعا کنین بشه 

2740
ان شاالله بهترین ها برات پیش بیاد بسپار به خدا بقیه ش رو

انشاالله ممنونم 

شرمنده نمیتونم بگم چون ی بار ی هدفمو گفتم نرسیدم از اونجا دیگه نمیگم کلا  ولی اگه برام دعا کنی ...

خب عزیز من شاید اگه بگی یکی یه راهکار بزاره جلوت.. ربطی نداره که اگه بگی نمیشه.. اگه خدا بخواد میشه

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

انشالله به خواسته ت به زودی برسی...

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  

فکر کنم میخوای بری یه شهری درس بخونی که بابات قبول نمیکنه.

ایشالله به خواسته ت برسی

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2706