2737
2739
خب عزیز من شاید اگه بگی یکی یه راهکار بزاره جلوت.. ربطی نداره که اگه بگی نمیشه.. اگه خدا بخواد میشه

آخه میدونی همه چیز،اوکیه فقط بابام داره اذیتم میکنه،  تازه اونم اولش اوکی بود 

از کسی کاری بر نمیاد فقط بابام.... 

فقط اگه قابل باشم دعام کنید خداخیرتون بده

ایشالا کارماش برگرده به زندگیتون ❤️🌱

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
از ته دلم از خدت میخوام همونی بشه که میخوای و به صلاحته

مممنونم تروخدا دعام کن 

بابام حتی نمیدونه من کلاس چندمم ، حتی فکر می‌کرد امتحان نهایی رو دیماه دادم و تموم شده 

رو حرف بقیه داره نابودم میکنه 

تروخدا دعام کن انشالله برگرده اثر دعات به زندگی خودت مهربون ❤️🌱

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگردمت عزیز دلم:) 

میفهمم واقعا چقدر سخته 

اما همیشه این احتمال رو بذار شاید سر جوگیری یا تحت تاثیر شرایط خیلی علاقه به چیزی داشته باشی مثلا خود من خیلی یک کاری رو دوست داشتم و فکر میکردم بی نهایت عالیه با کلی زجر و بدبختی واردش شدم و در نهایت همون اوایل فهمیدم فقط توهم بوده:) توی سرم بزرگش کرده بودم و هرگز اونطور که فکر میکردم نبوده و همیشه حسرت میخورم ای کاش بیشتر فکر میکردم ای کاش وقتی یه نفر دیگه داشت نصیحتم میکرد یک ثانیه تامل میکردم روی حرفاش ولی من اینقدر مطمئن بودم حتی به حرف دیگران گوش هم نمیدادم 

برای همین همیشه میگم لطفا خوب بسنج فقط از روی علاقه و اینکه فکر میکنی خوبه و فقط چون یک نفر دیگه دیدی و تعریف کرده یا یه سریال دیدی عاشق یک شغلی نشو پیش مشاور برو حتما با ادمای همون حیطه کاری صحبت کن عمیقا ازشون بخواه هم خوبی رو بگن هم بدی رو با پدرت منطقی صحبت کن حرفاشو بشنو توهم حرفاتو بزن 

مطمئن باش اون بنده خداهم فکر میکنه راهی که اون میخواد برات بهترینه شاید اون هم اشتباه میکنه 

من از ته ته ته دلم برات انرژی مثبت میفرستم و از خدا میخوام بهترین اتفاق ممکن برات بیوفته جوری که در اینده همیشه وقتی برگشتی به این سالها فقط خداروشکر کنی

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
فکر کنم میخوای بری یه شهری درس بخونی که بابات قبول نمیکنه. ایشالله به خواسته ت برسی

تقریبا ولی از اینم حیلتی تره 

مممنونم تروخدا دعام کن 

بابام حتی نمیدونه من کلاس چندمم ، حتی فکر می‌کرد امتحان نهایی رو دیماه دادم و تموم شده 

رو حرف بقیه داره نابودم میکنه 

تروخدا دعام کن انشالله برگرده اثر دعات به زندگی خودت مهربون ❤️🌱

2742
ان شاءالله همونی میشه که میخوای

انشاالله برام دعا کن خیلی اذیت دارم میشم روز و شب منو مادرم شده گریه 

بگردمت عزیز دلم:)  میفهمم واقعا چقدر سخته  اما همیشه این احتمال رو بذار شاید سر جوگیری ی ...

بخدا از کلی کاربلد پرسیدم 

مشاور،  معلم ، آدمای موفق 

اصلا فیلم و سریال نمیبینم ک جوگیر شم آبجی 

بابام حتی نمیدونست تا پارسال من کلاس چندمم 

کلاس اول ی روز مامانم نبود کلی التماسش کردم دیکته بگو بهم ، درسام همیشه مهم بود برام ، نگفت گفت میخوام اخبار ببینم 

فکر میکرد امتحان نهایی دیماه بوده تموم شده 

حتی زمان کنکور رو نمیدونست 

فقط،به حرف بقیه فکر میکنه بابام 

من مطمئنم از صحیح بودن کارم فقط برام انرژی مثبت بفرست خواهشا دعام کن ممندنممم ایشالا کارماش برگرده به دل مهربونت❤️❤️❤️❤️🌱

بخدا از کلی کاربلد پرسیدم  مشاور،  معلم ، آدمای موفق  اصلا فیلم و سریال نمیبینم ک ج ...

این کارو هم با پیشنهاد ی معلم خبره شروع کردم 

برا همبن مطمئن هستم ازش 

بخدا از کلی کاربلد پرسیدم  مشاور،  معلم ، آدمای موفق  اصلا فیلم و سریال نمیبینم ک ج ...

عزیزمم خب اگه بابات اینقدر در جریان نیست حتی یک درصد حتی یک درصد هم از موضع خودت پایین نیا آینده تویه زندگی تویه توی روی همشون واستا شده با گریه با دعوا به زور شده یواشکی برو انتخاب رشته ای که خودشون کردن برات رو یواشکی یرو کافی نت قبل از مهلت اش تغییر بده نذار بابات بدبختت کنه

ان شا الله دقیقا همون چیزی میخوای صلاحت باشه و برات اتفاق بیوفته جوش نزن عزیزم از پسش بر میای یا راضی میشن یا به زور خودت مجبور میشی یکی از شجاعانه ترین کارای زندگیتو بکنی 

روی کنکور تمرکز کن روی امتحا نهاییتا چرا الان ذهن و اعصابتو داغون میکنی واسه فکر به بعد ترش

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
2738
آخه میدونی همه چیز،اوکیه فقط بابام داره اذیتم میکنه،  تازه اونم اولش اوکی بود  از کسی کار ...

انشالله به زودی زود بابات راضی بشه برسی به اون هدفی که داری🤲🙏

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..