2733
2739

ببین یه پن شفاف غیرصابونی سفید کننده روزالیا بگیر عالیه اصلا میشوری صورتتو همون بار اول روشن میشه پوست من بد اینکه سفیدم خودم ولی از اون روز که دارم می نم هم لکه اا رو کم رنگ دارا میکنه هم واقعا سفید کنندس.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هفته ای دو بار سفید تخم مرغ بزن، و یک روز درمیون سیزمینی رنده کن مثل ماسک بزن صورتت، یک ماه این کارارو بکن عین پوست نوزاد میشه صورتت صاف و بی لک و جوش و سفید😊

دلگیرم از این شهر سرد از کوچه های بی عبور...

من محصولات اردن کرم مرطوب کننده سروم و فوم شست و شو و کرم شبشو خریدم فعلا سه روزه اثرش خوب بوده

یکی از دوستامم لدورا خریده میگه عالیه البته خیلی گرونن

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
2740
ببین یه پن شفاف غیرصابونی سفید کننده روزالیا بگیر عالیه اصلا میشوری صورتتو همون بار اول روشن میشه پو ...

همین الان رفتم‌از سایت خانومی زدم‌تو سبد خریدم

واسه‌ازدواجم‌ صلوات بفرستید لطفا
2706