2737
2734
من زیر چشام سیاه شده یه کاربر گفت روغن نارگیل بزن از وقتی زدم بهتر شده

من شنیدم روغن نارگیل نباید به پوست بخوره

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

من سرم ویتامین سی استفاده کردم پوستم مثل سفید برفی شد اما وقتی استفاده ازش رو قطع کردم دوباره برگشت اما خب هر سرم ویتامین سی جواب نمیده من مارکی که استفاده کردم خیلی خوب بودبلک بری اسمش بود اما واقعا خیلی قیمتش بالاست من فقط یک بار تونستم بخرمش که نزدیک سه ماه و نیم داشتمش دوباره رفتم بخرم دیدم خیلی قیمتش رفته بالا و منم پول خرید همچین چیزی و ندارم ان شاللله پولدار شدم چندسال دیگه میخرمش😔

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

خانوما علاوه بر چیزای مالیدنی به پوست، باید مکمل های پوست هم استفاده کنید تا پوستتون خوب بشه و خوبم بمونه، کپسول کلاژن، ویتامین سی حالا یا قرص جویدنی یا قرص جوشان هر کدوم دوست دارید و کپسول زینک و ویتامین دی و ویتامین ای، همه اینا باید به بدن برسه تا پوست طراوت و زیباییش حفظ بشه، همه اینا برای پوست واجبه خصوصا زینک و کلاژن

دلگیرم از این شهر سرد از کوچه های بی عبور...
2706