2737
2739

مراسم گرفتن مهم نیست ولی خب ی تور میپوشید آتلیه میرفت چند تا عکس میگرفت دیگه شوهرش خیلی بی انصاف و گدا بوده .‌‌ خواهرتم ساده پول همین مشهدو خرج عکس و فیلم فرمالیته میکرد ابن براش یادگار میموند مشهدو همیشه میتونست بره .‌‌‌

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

التماس شوهرم کردم عروسی نگیریم گلخونه که واسه کار بود فروخت خرج عروسی دربیاد بدبخت شدیم برای یه عمر

شما دخالت نکن تصمیمی هست که خودشون گرفتن

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2728

اصلا سعی نکنید اینو به روش بیارید

ادمها بدون جشن عروسی هم خوشبخت میشن

شما باید توی این مواقع حتی اگر حس میکنید خوشحال نیست کنارش باشید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

منم عروسی نگرفتم حسرت ندارم تنها چیزی که اذیتم میکنه اینهکه حس میکنم شوهرم بخاطر من سختی نکشیده اصلا... اون داره برای خودش و زندکیش تلاش میکنه و من فقط همراهش یه نفرم که هستم

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁
2738

ببین بعضی ها واقعا دنبال ظواهر نیستند.ولی بعضی ها حتی اگه یه درجه آتلیه بهتر ببینند بعدا غبطه می‌خورند.

بستگی داره خواهرت کدوم دسته باشه...اگه حس میکنی الان ناراحته بهش بگو مطمئن باشه بعدها خیلی خیلی بیشتر ناراحت میشه و هرعروسی که بره بعدش یه جنگ و دعوای اساسی با همسرش داره.تا بچه ندارن وقت هست برای گرفتن عروسی...طلایی چیزی بفروشه وام بگیره حداقل لباس عروس و آتلیه رو بگیره حتما.

منم همین کارو کردم ایرادش کجاست عزیزم  

خود خواسته و اجبار خیلی تفاوته بینشون

منم ب همسرم اصرار کردم عروسی و مراسم نداشته باشیم ولی اون قبول نکرد 

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
لایکت کردم برای کنار اومدن باهاش و چشم پوشی برای عروسی. دختر خونه رو سفت بچسب بذار کامل بشه و برید ز ...

خب حقیقتش نمی‌تونیم بیشتر از این عقد بمونیم و مجبوریم عروسی کنیم و ناچارا باید بریم خونه مادرشوهرش زندگی کنیم که البته اونم خودش تنها زندگی می‌کنه و شرط همسرم این بوده که از مادرش مراقبت کنیم اون دوست داشت یه خونه دوبلکس می‌داشتیم ما طبقه بالا مادرش طبقه پایین می‌بودیم اما خب واقعا پولشو نداره اما می‌دونم ارزوشه همچین خونه ای هرچند که به زبون میاره حالا شاید یکی بگه تو که می‌دونستی وضع مالیش خوب نیست کور بودی باهاش ازدواج کردی؟اما واقعا باید بگم من همینجوری که هست دوستش دارم با همه خوبی ها و نقص هاش پذیرفتمش و هرنقصی هم که هست کمک میکنیم به هم برطرفش کنیم با یه مرد خاکی ازدواج کردن خیلی بهتر از اینه که با کسی ازدواج کنم که نه اخلاق داره نه رفتار درستی داره و نه شعور و شخصیت داره من همینجوری که هست از زندگیمون راضیم و تلاش میکنم برا ارتقا دادنش اره عزیزم منم به احتمال زیاد بزاره سرکار منم کنارش کنار کنم بعد ازدواج اما من تنها ماندم دانشگاه هست که گاهی از صبح تا شب دانشگام و خیلی سختگیری میکنن تو دانشگاه درس نخونم میفتم با هفت تومن شهریه من تو فکر اینم که جای جهیزیه خریدن چون با مادرش زندگی میکنیم و اون همه چی داره تو خونه یه کار دیگه انجام بدیم که بشه ازش کسب در آمد کرد و کم کم بتونیم باهاش جهیزیه بخریم اما میترسم فکرم اشتباه باشه نامزدم موافقه باهام احتمال هم داره شغلشو عوض کنه که حقوقش بره بالاتر چون واقعا با حقوق دوتومنی سه روز هم نمیشه سر کرد

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

عزیزم دختر خالم با بهترین جهیزیه و عروسی که میلیاردها خرج کرد زندگیش یه سال دوام نیاورد 

من مثل خواهرت ولی زندگیم روز به روز بهتر شد و شوهرم واقعا تو دنیا تکه 

خرج کردن ضامن خوشبختی نیست 

ولی تیکاش خواهرت میرفت ارایشگاه و آتلیه و لباس عروس بعدا میرفت مشهد 

من 15 سالی می گذره از ازدواجم. تک دختر و ته تغاری هم هستم. خودم از بس فکر خرید خونه بودم به همسرم گفتم عروسی واجب نیست بگیریم ولی اون به خاطر بستن دهان مردم تو تالار ادارشون عروسی گرفت. من هم حداکثر صرفه جویی را کردم . البته در پذیرایی سنگ تموم گذاشتیم ولی عروسیمون تبدیل به یک خاطره خوش برای همه شد چون اصلا سخت نمی گیرم!

2706