2733
2739
عنوان

کمک به حیوانات

103 بازدید | 15 پست

غذادادن به حیوانات حال شما رو هم عالی می‌کنه . من الان به یه گربه تو دانشگاه غذا دادم و اغلب این کار ها رو میکنم . .حتی خودم قلبم حس بهتری داره این حیوانات بیگناه هستند حتی تر لحاظ خلق و خو هم بهتر میشم

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

سیر شد   

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

من دوتا گربه دارم متاسفانه مجبورم یکیشونو رد کنم بره دهنم سرویس شده به خدا  خیلی مسئولیت داره نگهداری از حیوانات

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جان پشتشو تو افتاب میماله به خاک چه کیفی می‌کنه 

2742
من دوتا گربه دارم متاسفانه مجبورم یکیشونو رد کنم بره دهنم سرویس شده به خدا  خیلی مسئولیت داره ن ...

در کل حیوانات بهتره در طبیعت باشن

آخی شبیه ی ملوس منه گربه ی منم ویروس گرفته صداش در نمیاد امروز دارو ریختم تو غذاش از بس هوای بیرون ...

خدا حفظش کنه 

2740
منم تصمیم گرفتم غذا بدم😍

ای جان قربونش برم داره با سایه خودش بازی میکنه

وایی من عین بچه نداشتم دوسشون دارم حتی براشون گوشت و مرغ فریز میکنم و میدم

داره با سایه اش بازی می‌کنه گوگولی . دنبال یه مگس کرد گرفت خورد خخخ

وایی من عین بچه نداشتم دوسشون دارم حتی براشون گوشت و مرغ فریز میکنم و میدم

گربه من وقتی گرسنست خیلی واضح داد صدا میکنه مامان شوهرمم میگه بدو که پسرت صدات میکنه شما تو خونه داری؟

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
گربه من وقتی گرسنست خیلی واضح داد صدا میکنه مامان شوهرمم میگه بدو که پسرت صدات میکنه شما تو خونه دار ...

نه عزیزم من حیوون خکنگی ندارم چون من و همسرم هنش کاریم وقت نمیکنم برسم بهشون دم جمتمع مون هستن

من عاشق گربه ام ولی یه سری مطالب خوندم که نباید به حیوانات غذا داد چون حیوون باید خودش بره بگرده غذا پیدا کنه غریزش اینه . اگه ما به گربه ها غذا بدیم تنبل میشن موش نمیخورن باعث میشه موشا زیاد بشن بنظرم تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه اذیت شون نکنیم . بعضیا هم غذا میزارن رو زمین باعث میشه کثیف بشه اون رفتگر بیچاره باید تمیز کنه بنظرم یا باید جایی باشه از حیوانات نگهداری کنن و ماهم میتونیم اونجا بریم بهشون غذا بدیم ولی تو خیابون نه . چون خیابون کثیف میشه بزارین حیوونا بگردن برای غذا پیدا کردن زحمت بکشن. چون این کار واسه خودشون خوبه 

2706