2733
2734
عزیزم😃 ظاهرم مخصوصا صورتم خیلی تفاوت نکرده طبق گفته اطرافیان ولی خب زیر چشمام چروک ایجاد شده،لبهام ...

خدایا🥺❤️ عاشق سفیدی موهات هستم🥲❤️ برای چروک هاتون بوتاکس نرفتین؟ خیلیی نداظب باشین دیگ الان غذای جرب و شور توی رژیم تون نباشه

خدایا🥺❤️ عاشق سفیدی موهات هستم🥲❤️ برای چروک هاتون بوتاکس نرفتین؟ خیلیی نداظب باشین دیگ الان غذای ج ...

لطف دارید خیلی خیلی ممنون

نه اهل بوتاکس وژل و این طور مسائل نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی برام مهم نیست 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2731
خدایا🥺❤️ عاشق سفیدی موهات هستم🥲❤️ برای چروک هاتون بوتاکس نرفتین؟ خیلیی نداظب باشین دیگ الان غذای ج ...

موهام کمی سفید شده البته از ۲۵ سالگی . خیلی مهم نیست برام ... گاهی رنگ میکنم 

چروک ندارم بوتاکس دوبار رفتم 

وزنم چند ساله ثابته 

بیشتر روحی مشکل دارم 

احساس میکنم توی هیچ زمینه ای پرفکت نشدم.....

2740

راستش از ۴۰سالگیم خوشم نیومد.همین دیروز بود داشتم واسه کنکور میخوندم،نمیدونم بقیش چجوری رفت.

ولی خب هیچکس باور نمیکنه.حتی مامانم چند بار تاریخ تولدمو حساب کرد می‌گفت کمتری،چرا سنتو میبری بالا؟😄

احساس میکنم افتادم تو سرازیری عمرم.کم و بیش موی سفید دارم و چروک دور چشم که تا نخندم معلوم نیست.برا همین بعضیام فکر میکنن مجردم.یا وقتی دو تا بچه کوچیک  داشتم،خانوم همکار همسرم فکر کرد تازه عروسم🥴

ولی نباید بزاریم بقیش با تأسف و آه و حسرت هدر بره.خیاطی آنلاین شرکت کردم،میخوام برا خودم و دخترم خیاطی کنم ایشالا.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
راستش از ۴۰سالگیم خوشم نیومد.همین دیروز بود داشتم واسه کنکور میخوندم،نمیدونم بقیش چجوری رفت. ولی خب ...

عزیزمم🤣❤️ تو دیگ خیلی جوونی پس😍❤️ وای موی سفید خیلی قشنگه🥲❤️ چروک چشم هم که بوتاکس هست😍❤️❤️

2706