2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
اصلا سر در نمیارم از کارای زیبایی... میدونی چیه از تمدید کردنو ترمیم کردن فراریم دوست دارم اگه کاریم ...

خب زیبایی متاسفاته عمری تیس هی تمدید باید بکنی و یه چاهی ک بیفتی توش فقط باید مول بدی

من ۳۶ سالمه نمیگم خیلی راضیم از زندگیم مطمئنا میتونستم بهتر باشم ولی بد هم نبوده الحمدلله.همین رضایت تا حد زیادی خس آدمو حوب میکنه نسبت به سن

خیلی خیلی برنامه دارم اگه خدا بهم عمر بده

مخصوصا ورزش و سالم خوری و یاد گرفتن چیزای جدید

با دخترم با هم رقابت می‌کنیم   

انگار با دخترم یه بار دیگه دارم تجربه میکنم همه چیزو

چهره و تیپم دقیقا عین ۲۵ ساله هاس.اصلا چیزای سن بالا نمیپوشم بدم میاد

ولی در کل چیزی هست که واسه همه هست باید باهاش کنار اومد.مهم کیفیت زندگیه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
خب شاید ظاهری خوب موندی

اره خوبم رفته بودم دکتر منشی گفت دفترچه خودت نیست گفتم چراگفت شما ۳۰ سال نداری اینجا تاریخ تولدت ۵۹ هست گفتم خوب ۴۴سالمه گفت الکی نگوویزیت ندادزنگ زدم آقامون امدگفت اینم کارت ملی گفت وا

مگه آزار دهنده اس؟؟  والا من الان از عوارض پریودی و زایمانا داغونم دیگه به اونم برسم چییی میشه ...

عزیز دلم نگران نباشید و تمرکزتون روی خودتون و نی نی جان باشه

فیزیولوژی بدن هرشخصی منحصر به خودش ،ممکنه شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی در اینده وارد دوران یائسگی بشید.از الان فکرتونو درگیر نکنید🍬😘

بلهه🙈 میشه بگین چ تغییزی کردین ظاهری و جسمی

عزیزم😃

ظاهرم مخصوصا صورتم خیلی تفاوت نکرده طبق گفته اطرافیان ولی خب زیر چشمام چروک ایجاد شده،لبهام نازکتر شده،و موهام یک دست سفید شده😃دور کمرم و شکمم هم تغییر کرده چون مثل سابق فعالیت بدنی ندارم

علی رغم رژیم نمک و قند و چربی،دچار فشاربالای خون شدم که کاملا ژنتیکیه😏

از نظر روان و روح😇

پذیرش مسائل برام راحتتر شده و از یک جنگجوی واقعی🤪تبدیل به گیس سفید صلح جو شدم😌

2706