2733
2739
عنوان

دخترم هر روز دیر میره برای سرویس

587 بازدید | 27 پست

سرویس مدررسه نیست آژانسه تاکید داره به موقع بیاد اینم هر روزدو دیقه دیر میره امروز با دعوا فرستادمش...شب هم  هی باید بگم پاشو بخواب پاشو تا خانوم لطف کنه بره سر حاش...سیزده سالشه چرا حرف گوش نمیکنن اصلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
مشکل اینه برای خواب شبم همکاری نمیکنه البته ظهر میخوابه

پسر من طی روز نمیخوابه. سعی کن سرگرمش کنی تا نخوابه عصر یا نهایتا چرت خیلی کوتاه، چند شب بهش ملاتونین بده ساعت حدود نه، که تا ده خوابش ببره، خوابش تنظیم میشه

الان که نوجوان هست اخلاقش با مثلا ۷ سالگیش چه تفاوتی کرده؟ چون من یه دختر ۸ ساله دارم میخوام بدونم

اون موقع هم دیر بیدار میشد ولی بداخلاقی نمیکرد ...کلا گند اخلاق شده خییلی بچه ی آروم و حرف گوش کنی بود...

مشکل اینه برای خواب شبم همکاری نمیکنه البته ظهر میخوابه

من جات باشم یه بار که آژانس گرفتم دیدم داره لفتش میده پول آژانس حساب میکنم ردش میکنم بره چند بار که دیر رسید مدرسه و با اشتباهش مواجهه شد یاد میگیره که وظیفه شما نیست هر روز صبح بیدارش کنید

الان که اخر ساله ولی اگر یکبار از سرویس ومدرسه رفتن جا بمونن وشما دایما حرص نخوری دیر شد دیر شد ،دیگ ...

آخه آژانس ملاحظه میکنه نمیره ولی میترسم با این دیر کردنناش بگه نمیام دنبالش دیگه به زور پیداش کردم ...مدرسه اش دوره سرویس مدرسه خیلی قیمت بالا بود

2706