2733
2734
عنوان

دخترم هر روز دیر میره برای سرویس

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 27 پست
من جات باشم یه بار که آژانس گرفتم دیدم داره لفتش میده پول آژانس حساب میکنم ردش میکنم بره چند بار که ...

اره باید یه بار جا بمونه خسته شدم از اینکه همش صبح باید دنبالش باشم زود باش برو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیروز دخترم میگفت مامان تو فقط بیست سال از من بزرگتری چرااااااا با من اینجوری رفتار میکنی

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
2731
آخه آژانس ملاحظه میکنه نمیره ولی میترسم با این دیر کردنناش بگه نمیام دنبالش دیگه به زور پیداش کردم . ...

من اینکار رو در مورد دخترم کردم جواب داد ،دوروز پشت سر هم از مدرسه جاموند ودیگه ماشین نگرفتیم ،دیگه زود حاضر میشد .

اره باید یه بار جا بمونه خسته شدم از اینکه همش صبح باید دنبالش باشم زود باش برو

البته تو سن حساسی و بیشتر از هر موقع دیگه به محبت نیاز داره دلش میخواد چندساعت تو آینه به خودش برسه ولی اینو هم باید یاد بگیره که مسئولیت کارای شخصیش به عهده بگیره

من اینکار رو در مورد دخترم کردم جواب داد ،دوروز پشت سر هم از مدرسه جاموند ودیگه ماشین نگرفتیم ،دیگه ...

پسر من خودش میره مدرسه ولی اینقدر بیچاره خابش سنگینه حتما حتما باید خودم با لگد بلندش کنم با هیچ چیز دیگه پانمیشه خودش میگه لگد بزن پاشم 😅🤣🤣

دوبار خودم خاب موندم اونم همین طور بیدارشد یکساعت گریه و فحش میداد

اونم ۱۳ ساله

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626

دخترمنم صبح ساعت 6بیدارمیشه تا6:40دقیقه زمان میبره اماده شدنش کیفشوشبهامیچینه ساندویچ ومیوه اینامن اماده میکنم میزارم کیفش 40دقیقه زمان میبرهفقط مانتوشلوارمیپوشه 5دقیقه موهاشوهم 5دقیقه ای میبنده 30دقیقه دیگه رودورخودش میچرخه ابرسان میزنه عطرمیزنه عطرمومیزنه تینت لب میزنه دقیقااا 30دقیقه خودشوبراندازمیکنه منم دادمیزنم بدودیرت شدمیگه باشه دیگه هنوزوقته کلاس دوم ابتدایی هنوز😐

شب ۹خاموشی بزن.خودتون بیداد باشید بهش بگید برو بخواب نمیخوابه.

صبح هم‌یک‌ربع نیم‌ساعت زودتر بیدارش کنید.

دخترای منم‌نمیخوابن شبا باید ۹دیگه بریم‌تو تخت و خاموشی تا بخوابن.صبحم ۴۵دقیقه زودتر از سرویس بیدارشون‌میکنم

پسر من خودش میره مدرسه ولی اینقدر بیچاره خابش سنگینه حتما حتما باید خودم با لگد بلندش کنم با هیچ چیز ...

حالا به جای لگد ،بازی ،قلقلک ،یک چیزی خوراکی که دوست داره رو امتحان کن .یه ساعت براش بخر که از ذوق کوک کردنش بیدار شه .

دخترمنم صبح ساعت 6بیدارمیشه تا6:40دقیقه زمان میبره اماده شدنش کیفشوشبهامیچینه ساندویچ ومیوه اینامن ا ...

پوست دخترت خیلی حساسه نزار زیاد از این‌جور چیزا استفاده کنه باعث بلوغ زودرس میشه