2733
2739
عنوان

خانواده شوهرم دوسم ندارن

847 بازدید | 32 پست

من با خانواده شوهرم تو ی ساختمون زندگی میکنم الان ی بچه چهاردساله دارم همیشه ب شوهرم نق میزدم ک خانچادت احتراممو ندارن مادر شوهرم باهام بد رفتاری میکرد بی احترامی میکرد خواهر شوهر هام هم همینطور تا اینکه شوهرم گفت اونا از اول رلضی نبودن تو رو بگیرم قلبم شکست اخه من هم خوش قیافم هم خوبم فقط خانواده م از نظر مالی پایینتر بودن اونا هم وعضشون خوب نبود فقط کمی بهتر بودن 

عزیزم تمرکزت رو بزار روی کسایی که دوستت دارن و خودت رو درگیر کسایی که دوستت ندارن نکن... اینو باید بپذیریم ما برای همه عزیز نیستیم . مهم اینه همسرت میخوادت و با همه این مخالفت ها . شما رو انتخاب کرده . عاشقش باش. و بهش اونقدری عشق بده ک همه ببینن با شما چقدر خوشبخته

حالا مثلا مال من که راضی بودن چه گلی به سرم زدن؟؟اونا هم هیچوقت اهمیتی به من نمیدادن در صورتی که خیلیم راضی بودن

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه اهمیتی داره دوستت دارن یا نه؟ 

فکر میکنم 𝟗𝟎 درصد خانواده های ایرانی از عروس هاشون خوش شون نیاد چون فکر میکنن دزد هستن و پسرهای دسته گل شون رو ازشون دزدیدن. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

خب دوست نداشته باشن به جهنم چه اهمیتی داره ؟نرو خونشون که رفتارهاشون رو‌نبینی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2740

هر کس باید حواسش به زندگی خودش باشه و رفتارهای منفی آدمهای دیگه با هر نسبتی روی زندگیش تاثیر نزاره

شما خودتی و شوهرت و پسرت

سه نفری یه زندگی قشنگ با کلی اتفاقات قشنگ برای همدیگه رقم بزنید 

وقتی توی زندگی خودتون و جمع خانواده خودتون همه چی عالی باشه ، مطمئن باش بقیه ی چیزا خودش درست میشه و همون رفتارها و گفته های منفی خودشون مثبت میشن

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع

عزیزم توقعت رو نسبت به آدم‌ها کم کن که اذیت نشی مهم نیس که کی شما رو دوست نداره نذار این قضیه ذره ای روی احساس واعتماد به نفست اثر بذاره در کل مهم نباشه برات تو زندگی خودت رو داری سعی کن کمتر بهشون توجه کنی خودشون بیشتر میان سمتت به زندگی وشوهر وبچه هات بیشتر از همیشه برس وذهنتو درگیر این افکار منفی نکن که روی زندگیت اثر میذاره راضی نبودن به درک مهم اینه که شوهرت تو رو خواسته ونهایتا موفق به ازدواج شده 

یوقتی چیزی درست میکنی ببر براشون مثل حلوا یا کیک وترشی و ...

پسرت رو وقت و بیوقت نفرست پیششون

با احترام باهاشون برخورد کن و از همه مهم تر ازشون پیش شوهرت گله و شکایت نکن

تو مهمونی ها در حد متعادل که نه کم باشه نه به خودت فشار بیاد بهشون کمک کن

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
یوقتی چیزی درست میکنی ببر براشون مثل حلوا یا کیک وترشی و ... پسرت رو وقت و بیوقت نفرست پیششون با ا ...

اوایل خیلی باهاشون مهریون بودم ولی هر کاری کردم درست نشد تا اینکه فاصله گرفتم و میدیدم بی جاریهام فرق میزارن دیگه منم سرد شدم

اوایل خیلی باهاشون مهریون بودم ولی هر کاری کردم درست نشد تا اینکه فاصله گرفتم و میدیدم بی جاریهام فر ...

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار

که رحم اگر نکند مدعی ،خدا بکند..

تو مهربون باش و خوبی کن بی چشمداشت..نمیگم جوری که بهت فشار بیاد و برات عقده بشه در حد متعادلش..بالاخره سرشون به سنگ میخوره شاید حتی طلب حلالیت هم بکنن ازت؛شنیدم که میگم

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)

منم اصلا خانواده شوهرم دوسم ندارن.. یعنی از همون روز اول بی دلیل از من خوششون نمیومد .. با اینکه من یه دختر کم سن و سال و آبودم و از اونور خودشون اومده بودن خاستگاری کسی مجبورشون نکرده بود.... اون اولا برام مهم بود .... الان واقعا اهمیتی نمیدم .. زندگی خودمو میکنم .. مگه قراره همه منو دوست داشته باشن؟؟ 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706