2733
2734
عنوان

امروز رفتم قنادی کیک سفارش بدم دخترم ابرومو‌برد🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 68555 بازدید | 598 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه آدم با حوصله و بچه دوستی توی یکی دیگه از تاپیکای پربازدید دوست ندارن بچه‌های زیر ١۵ سال برن عروسیشون فکر کنین عروسی! که یه جشنه چند ساعته‌اس و معمولا چون همه فامیلا دعوتن نمیتونی پیش کسی بذاری اما برای رفتن تا قنادی میشه این کارو کرد تازه دختر شمام خیلی کوچیه و کاراش عیبی نداره زیاد اما کم کم باید بهش یاد بدین این کارا رو نکنه

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
2728
بیشتر رو تربیتش کار کن عزیزم

عزیزم دوسالشه بیست سالش نیس که اون الان درک کاملی از هیچی نداره اونجا پر از چیزای رنگا رنگ و عروسکی بوده بچه به وجد اومده 

بچه دوساله همه ی کاراش همینه

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀

عزیزم

خدا حفظش کنه

دنیا رو از نگاه اون ببین

چقدر واسش جذاب و جالب و قشنگه کیک عروسک شکلات😍

ادم بزرگ میبینه هوس میکنه سره ذوق میاد ،بچه دو ساله که طبیعیه ذوق کنه

اون اقا هم انسان با شخصیتی بودن ازشون تشکر میکردین و بهش میگفتین چقدر با شخصیت و درک میکنه

بچه همینه گلم، هر کی هم بچه داره این چیزارو تجربه کرده

جالبه بدونی برای مادر استرس زاست ولی چقدر میتونه برای بقیه دیدن این رفتاراش و ذوق کردناش شیرین باشه🥰

2738

بچه منم تو اسنپ هی حرف میزد

من فکر میکردم داره راننده رو اذیت میکنه

میگفتم مامانم ساکت باش بقیه اذیت میشن

راننده گفت خانوم بچه ست بزار حرف بزنه ماشاالله چه زبون شیرینی داره

من که کیف میکنم

یا تو مغازه پیش اومده ،با ذوق نگاه میکنه میگه وای 😍

بعد یهو میگه مامان پوست دارم

بابا دوست دارم

فروشنده براش غش میکرد

یکی ازش فیلمم گرفت گذاشت پیجش 

خب عزیزم بچه ای که بتونه اینقدر خوب بریزه و بپاشه و حرف بزنه حتما میتونه چیزای مفیدتر و قشنگتریم یاد ...

بله. میتونه، ولی بچه ها تا قبل از ده سالگی نیازی ندارن که منطقی رفتار کنن، اونا احساسی رفتار میکنن بریز و بپاش دارن و هزار ویژگی دیگه که اگه تو اون دوره ازادیو تجربه کرده باشن از ۶_۷ سالگی شروع میکنن منظم قانونمند و منطقی شدن.

والا پسر من همین بود، حتا از معازه ای رد میشدیم همیشه چنتا خرما خشک مغازه دار بهش میداد، از وقتی که هر کی میفهمید سکه دوست داره برخلاف میل من بهش سکه هم میدادن جمع کنه، الان ۱۰ سالشه، من هیچوقت به قول شما تربیتش نکردم، جلوی اینکه بقیه بهش چیزی بدنم نگرفتم، همین الان بریم اداره ای جایی ممکنه محترمانه از چیزی که میخورن بخواد، ولی هیچوقت بی اجازه به وسایل یا خوراکی کسی دست نزده.

اتفاقن وقتی تو این سن بخوایم قانونمندی بهش یاد بدیم تو سن بالا تبدیل به رفتارای تکانشی میشه.

تنها چیزی که جلو بقیه رو گرفتم اینکه بخوان گوشی بدن بهش و دوره ای که حالتهای بیشفعالی داشت و به کافئین حساس بود نمیذاشتم چیزایی کاکائویی بدن

حالا فکر کنین بجه من با اون وضع مشابه بیشفعالها الان اونقدر آروم و به قاعده ست بدون مصرف هیچ دارویی، از هر بچه معمولی مودبتر و آرومتر 

همش نتیجه همون آزادیه

بچه من کسی بود که میرفتیم فروشگاه از لج برداشتن آبلیمو صنعتی و چیزایی که مصرف نداشتیم و حتا خودش نمیدونست چیه کف فروشگاه دراز میکشید و خودشو سنگین میکرد نمیشد بلندش کرد، الان ۱۸۰ درجه فرق کرده بدون اینکه من یه کلمه بگم آدم میره فروشگاه ال نمیکنه بل نمیکنه

چ ادم خوبی بوده حالا من پسر خواهرمو که سه سالشه بردم سوپری کلا به چیزی دست نمیزنه فقط ی شکلات ارزون قیمت میوه ای برداشت از جلوی میزش ازینا که دونه هزار هم کمتره منم هی میگفتم بزارش حتی فروشنده ی تعارف نکرد

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
2706