2733
2734
عنوان

رفتار شوهرم موقع قهر و دعوا!!

156 بازدید | 8 پست

مثلا تو خونه اصلا بامن حرف نمیزنه

یا حتی با بچه ها

روشو میکنه اونور نگاه تلوزیون و خواب

یا چون منم‌باهاش نمیحرفم لیست خرید نمیفرستم بهش اونم تو اون دوره هیچی نمیخره

هرروز نون تازه می‌خره صبحونه قهر کنیم نمیخره

و کلی اخلاق های بد

عادیه یا ن

شوهر شما چجور رفتار میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابای منم همینه

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
2728

شوهر من برعکس وقتی دعوا کنه میره اشپزی میکنه میشوره میسابه کلی تنقلات میاره ولی محل اصلاااااا نمیذاره البته تو هردعوایی ک بکنه من حتی ی کلمه نمیگم همینجوری داد بیداد میکنه تا ساکت شه

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مردا عقده این موقعی اشتی هستین بهش بگو درسته یوقتایی دعوا وقهر داریم ولی تو هنان پدر بچه هایی ووظیفه داری بهشون برسی وجدا از اون چون قهریم دلیل نمیشه فتوسنتز کنیم خونه نیاز به غذا داره لطفا همه چی رو قاطی نکن ودرهرحالتی وظایفت رو انجام بده مثل من که انجام میدم

2738
شوهر من برعکس وقتی دعوا کنه میره اشپزی میکنه میشوره میسابه کلی تنقلات میاره ولی محل اصلاااااا نمیذار ...

منم چیزی نمیگم چون بگم دعوا بالا میگیره کاریش ندارم الانم سر چیز الکی قهریم