2733
2734
عنوان

سه تا اسم کاربری جالب دیدم

902 بازدید | 57 پست

خوشبختی_نزدیک_است

به_دنبال_خوشبختی

خوشبختی_درونی_است

با سومی بیشتر موافقم

بنظرم خوشبختی یک سبک زندگیه

یک تفکره

یک باوره

بدست اوردنی و پیدا کردنی نیست

فقط باید اون سبکو بدست بیاری

جوری ک حتی شر زندگیت برات خوشایند باشه و از پسش بر بیای

امیدوارم این سبک تفکر نصیبتون بشه

من هیچ صگی نیستم...خوبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبختی حس خوب حال خوب و لایف استایل درست رو باید از درونت پیدا کنی 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
2728

همیشه برام سوال بود که خوشبختی چیه 

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

دقیقا زندگی از بیرون خیلی قشنگ نیست ولی احساس خوش بختی دارم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
همیشه برام سوال بود که خوشبختی چیه 

به نظرم خوشبختی یک اسمه و حس های مختلفی داره 

همین ک از زندگیت راضی هستی احساس رضایت میکنی از نقطه ای ک وایسادی و کنار کسایی هستی که وجودشون برات آرامش میاره خوده خوشبختیه وگرنه همه کامل خوشبخت نیستن همیشه غم و شادی هست مهم اون رضایت اس

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
من خوشبختم با اینکه هزار تا مشکلات دارم و اصن زندگیم از بیرون ایده آل نیست هر شب احساس خوشبختی میخو ...

هر چه از دوست رسد نیکوست

مرحبا بانو 

خوشحالم برات

من هیچ صگی نیستم...خوبه؟
به نظرم خوشبختی یک اسمه و حس های مختلفی داره  همین ک از زندگیت راضی هستی احساس رضایت میکنی از ...

خب جرا من ندارم اونو هیچوقت..گ

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
خب جرا من ندارم اونو هیچوقت..گ

منم در نقطه ای ک هستم راضی نیستم یعنی نمیگم بده خدایا شکرت اما آرزو ها و اهدافی دارن که این نقطه منو سیراب نمیکنه و تشنه ترم میکنه 

باید تلاش کرد به دنیا اومدیم ک سختی بکشیم و تلاش کنیم تا فردامون رو بسازیم

خوشبختی حس خوب حال خوب و لایف استایل درست رو باید از درونت پیدا کنی 

لایف استایل منم دارم

خ تاثیر داره

درون حتی اگ گندیده باشه بازم میشه همه چیو درست کرد

من هیچ صگی نیستم...خوبه؟
2706