2733
2739
عنوان

اگه مامان و بابات چه کارایی نمیکردن تو الان آدم سالم تری بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7010 بازدید | 366 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر کمال گرا نبودن و دنبال برآورده شدن آرزو هایی که بهشون نرسیدن در من نبودن! 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2731
2738

اکه عقده درس خوندن نمیداشتن و اگه پدرم اعتیاد نمیداشت

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
مرسی عزیزم درسته که هیچ انسانی کامل نیست و منم شاید انتظاراتی از پدرومادرم داشتم اما اوناهم نهایت ت ...

همینکه همه تلاششونو میکنن عالیه

خداحفظ کنه پسر کوچولوتو برات

اگه محبتشونو دریغ نمیکردن، یه وقتایی با محبت صدام میکردن بغلم میکردن و میگفتن همه چیز درست میشه

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

اگه مامانم رو اعصابم راه نمیرفت شاید میتونستم درس بخونم 

اگه برادرمو از من بیشتر دوست نمیداشتن شاید الان از برادرم کینه به دل نداشتم اگه به علایقم توجه میکردن شاید الان یه بیکار بی حوصله نبودم اگه هفته ای یه بار بیرون میرفتیم آخر هفته ها شاید الان برونگرا میبودم

امروز من بچه هام رو کتک زدم و تحقیر کردم سه ساعت حوصله کردم و زبانی گفتم اما چون توان جسمی نداشتم خودم حوصله بازی یا بیرون بردن نداشتم اینققد لذیت کردن زدم و الان افسردهام 

اگه اون شب منو به وجود نمیاوردن اوکی تر بودم

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
2706