2737
2734
عنوان

اگه مامان و بابات چه کارایی نمیکردن تو الان آدم سالم تری بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7013 بازدید | 366 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه  خیلی از رفتارهای روانی بزرگسالی به خاطر آسیب های کودکی است اینو همه میدونند  منتهی آ ...

جملمو دوباره بخونی میرسی به همون چیزی که نوشتی. ادمای ضعیف فقط دنبال مقصرن تا راه حل

رها مثل بادام👀
2731
2740
چه آسیب هایی دیدی؟

خیلی. ولی خب بزرگ ترین اسیبش این بود که چون نمیتونستم دفاع کنم از خودم هنوزم نمیتونم از حق خودم در برابر بقیه مردم دفاع کنم. چه همسن و سالام. چه دختر و چه پسر. و این خیلی ازار دهندست

اگه مامان و بابام الزایمر نمیگرفتن من الان مثل دوسال پیش خوشبختترین بودم😔 تا عمر دارم نوکریشونو می ...

خوشحالم که هم تو مادر و پدر خوبی داشتی هم اونا بچه قدردانی داشتن  

خوشحالم که هم تو مادر و پدر خوبی داشتی هم اونا بچه قدردانی داشتن    

مرسی عزیزم

درسته که هیچ انسانی کامل نیست و منم شاید انتظاراتی از پدرومادرم داشتم اما اوناهم نهایت تلاش و محبتشونو واسه رضایت من انجام دادن

منم الان مادر کاملی واسه پسرم نیستم...یوقتا بهش میگم مامان اگه اشتباهی میکنم عمدی نیست‌...

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2706