2733
2734
عنوان

اگه مامان و بابات چه کارایی نمیکردن تو الان آدم سالم تری بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7013 بازدید | 366 پست
چرا میشه رسید . من همین الانش موفقم و انشالله در آینده به اهداف بزرگ ترم هم میرسم ‌ جدی گفتم اینارو& ...

این محدود کردن تو شاید به چشم نیاد. ولی یه سریا رو دیدم حتی تو سن 18 سالگی پدر و مادر گوشی رو ازشون گرفته. این محدودیت کشنده اس. درواقع برداشتمون از محدودیت فرق داره با هم

میدونی عزیزم وقتی تو جمع دوستات یا جامعه نباشی خیلی چیزا رو تجربه نمیکنی. خیلی چیزارو یاد نمیگیری و ...

دقیقا

کاش میزاشتن حداقل ترین چیزهارو خودمون تجربه کنیم 

نمیگم ول کنن بریم بهمون تجا و  . ز بشه ولی دیگ دو ساعت با دوست بیرون رفتن یه پاساژ رفتن یا یه کافه رفتن مکان عمومیه دیگ چ اشکالی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا کاش میزاشتن حداقل ترین چیزهارو خودمون تجربه کنیم  نمیگم ول کنن بریم بهمون تجا و  . ...

میدونی من احساس میکنم از انتخاب هامون میترسن. میترسن ما دوستای بد اتخاب کنیم یا جاهای بد بریم. کاش خودشون از بچگی یادمون میدادن درست انتخاب کنیم. ولی یادمون ندادن. چون خودشونم بلد نیستن وگرنه اینهمه امار طلاق و دعوا بالا نمیرفت

میدونی من احساس میکنم از انتخاب هامون میترسن. میترسن ما دوستای بد اتخاب کنیم یا جاهای بد بریم. کاش خ ...

اره من همیشه میگم پدرمادرای نسل ما بنده خداها بلد نیستن چی بگن چه جوری تربیت بدن و چیکار کنن 

البته نه همه ولی خب اکثرا مال دهه پنجاه شصتن ک سواد زیادی هم ندارن یا خودشون تو جامعه نبودن ک گرگ بشن گرگ تربیت بدن 

من همیشه میگم پدرمادرم از روی نابلدی این کارو کردن نه ک عمدی یا از رو قضد و غرض خلاصه ک نتیجه اش شده این زندگی واسه ما من خودم الان بچه دارم سعی میکنم یه جوری بزرگش کنم ک هم حواسم بهش باشه هم بزارم چیزایی ک دوس داره رو تجربه کنه

باورت میشه من ۲۶ ساله حسرت یه بار با دوستام بیرون رفتن هنوز ک هنوزه به دلم مونده

بعد ازدواج هم همسرم محدود کرد نزاشت 

واقعا بعضی وقتا بیرون میبینم چن تا دختر با هم تو ماشینن قلبم تیر میکشه میگم کاش منم تجربه میکردم 

2731
اره من همیشه میگم پدرمادرای نسل ما بنده خداها بلد نیستن چی بگن چه جوری تربیت بدن و چیکار کنن  ...

میشه بدونم ایا تو ازدواج راه فرار از دست خونوادت دیدی یا خودت عاشق شدی و ازدواج کردی عزیزم؟

ببین دعا میکردم الکی باشه تا اینکه تاپیکاتو خوندم. روانم اذیت شد واقعا میدونم سخته. خیلیم سخته. من ...

تنها امیدم کنکور بود و امسالم که کنکور داشتم ولی نذاشتن اونم نمیذارن برم😭😭😭😭💔💔

زندگیم جوری شده که فقط با مرگ حالم خوب میشه💔😭

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
 تنها امیدم کنکور بود و امسالم که کنکور داشتم ولی نذاشتن اونم نمیذارن برم😭😭😭😭💔💔 زندگیم ج ...

میتونی حداقل باهاش رابطه جنسی نداشته باشی؟ یا نمیشه طلاق بگیری؟ سعی کن بری شکایت کنی. اینجوری دستت به یجا بند میشه بلاخره عزیزم

میتونی حداقل باهاش رابطه جنسی نداشته باشی؟ یا نمیشه طلاق بگیری؟ سعی کن بری شکایت کنی. اینجوری دستت ب ...

کاش میشد ولی😭💔

نمیزارن از خونه برم بیرون چجوری شکایت کنم آخه😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
2738
کاش میشد ولی😭💔 نمیزارن از خونه برم بیرون چجوری شکایت کنم آخه😭💔

برای مدرسه و اینا هم نمیری؟ اخر هفته کنکوره به بهونه اون برو. به بهونه اینکه حالت بده برو بیمارستان و از اونجا برو. نمیشه هیشکدوم از اینا؟

برای مدرسه و اینا هم نمیری؟ اخر هفته کنکوره به بهونه اون برو. به بهونه اینکه حالت بده برو بیمارستان ...

نه نمیرم😭💔

بخدا نمیشه نمیزاره برم بیرون😭💔

دبستان که بودم 

مادرم منو با برادرم میزاشت خونه میرفت جلسه 

برادرم هم منو کلی کتک میزد متاسفانه الان جوری شدم که از دیدن بعضی صحنه های کتک لذت میبرم و یه جورایی مازوخیسم شدم راه حلش هم رفتن پیش یه روانشناس حاذق هست که بتونه اینا رو از ناخودآگاه من حذف کنه که متاسفانه نمی شناسم

2706