2737
2739

زن ذلیل هست اما اخلاق بد هم داره

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بجای واژه ی زن ذلیل از جمله ی زیبای ( تفاهم شدید باهامون داره ) استفاده بفرمایید 😍😍😅

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2742

آره آره🤣 فقط لوسم همین کد خاصی نیست🤕🥺

من خیلی همه جا تو تنهایی و پیش بقیه دوسش دارم و ابراز میکنم،ک نگرانشم و...

جدی هم هست چون عاشقشم خدایی

میدونه ناراحت شم فوری قهر میکنم دلش نمیاد

*فدات*بوس بوس*برو۱۰تازن بگیر#

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2740

والا هنو عقدیم

ولی خب دوسال دوست بودیم خوبه خیلی مهربونه هرکاری کنه باهام مشورت میکنه قبلش هرچی حتا بخاد ی لباس بگیره واس خودش بخاد ی سوغاتی بگیره برا برادر خواهر زاده هاش 

والا از اول همین بود کار خاصی نکردم

خیر 

اصلا از مرد زن ذلیل خوشم نمیاد 

همو دوست داریم ولی ایشون مغرورن 

از غرورشون خوشم میاد 

رفتارشون خیلی خوبه وابسته هستن به من اما برو نمیارن

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

عزیزم همش به ذات برمیگرده 

پدر شوهر من همین طورن ، همسر براشون جایگاه مقدسی داره  همسر منم دیدن و ‌یاد گرفتن

احترام میذارن، مشورت میگیرن ، کمک در کار خونه رو عار نمیدونن و مفهوم زندگی مشترک و دو نفره رو درست درک کردن 

کدی هم نزدم والا 😅

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

از نظر بقیه عمق زن ذلیلیه اما بنظرم نه زن ذلیل نیس اصلا 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

نه

جفتمون منطقی   و با عزت نفسیم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

خیلی دوس داشتم یه شوهر زن ذلیل داشته باشم اما متاسفانه یه مغرور بی اعصاب و بی تفاوت نصیبم شده 🤣

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706