2737
2739
عنوان

زیر 15 سال نباید بیاد مراسم عروسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 132141 بازدید | 1481 پست
به مامانم میگفتم ادم یه مجمعه اماده کنه پر وسایل پیشکشی عین قدیما بفرسته دم درشون  کارت هم پس ...

دقیقا خیلی حرکت عروس واقعا چیپ و ارزون بوده 

کی گفته که اگه تو از پیشم بری شمعدونیا دق میکنن؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای واقعا اینجوری ندیدی تا حالا؟ خوش به حالت بخدااااااااااااااا وسط عروسی عروس کم میمونه بزنه زیر گ ...

خب پس تمام حرفام رو پس میگیرم حق با دختر خالته که گفته بچه نیارید.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
2740
مگه تو عروسیهاتون چه مراسمی اجرا میشه که خلاف عفته که بچه ها نبینن ؟ یا مثلا بچه ها تو عروسی های شما ...

اصلا بنظر من مگه آدمو مجبور کردن ک عروسی بگیره؟

این شخصیت کسایی هست ک هم خدا رو میخوان هم خرما رو...هم‌میخوان عروسی رویایی بگیرن و همه اقوام دورشون باشن و کارو بگیرن ازشون ،هم میخوان کوچکترین و ریز ترین بی نظمی نباشه...

باید ب این آدما گفت نه عزیز جان نمیشه ک هم بخوای فلانی باشه و برات هدیه هم بیاره و هم بچشو با بی احترامی ترد کنی...

اگر اینقدر با اقوام راحتن ک میگن نیار میتونن بگن ک بچه ها رو موقع رقص دونفره نذارین بیان وسط...با کمال احترام و لبخند

یا اگه خیلی بدشون میاد اصلا خانواده هایی ک بچه دارن رو دعوت نکنن.راااحت

منک این حرکت رو کمال بی احترامی ب فرزندم میدونم...ترجیح پیدا اصلا دعوت نشم بخاطر بچم ...بهتره منو بچمو ب یه چشم بدونن

ناگهان خوابی مرا خواهد رُبود ••• من تهی خواهم شد از فریادِ درد ••• خاک می‌خواند مرا هر دم به خویش ••• می‌رسند از رَه که در خاکم‌ نهند ••• آه شاید عاشقانم‌ نیمه شب‌ ••• گل به روی گورِ غمناکم‌ نهند ••• لیک دیگر پیکرِ سردِ مرا ••• می‌فشارد خاکِ دامن گیر  و پاک ••• بی تو دور از ضربه های قلبِ تو ••• قلب من می‌پوسد آن جا زیرِ خاک ♡

من مثلا یه بچه ۶ ساله دارم.خانوادم هم تو شهر زندگیم نباشن.بعد من و شوهرم بریم عروسی و بچه رو بزاریم خونه؟یا یکی مون پیش بچه بمونه؟ 

این مسخره بازیا چیه. اگر تو این شرایط بودم نمی‌رفتم و کادو هم نمیدادم

من که به تو نارو نزدم حضرت عشق/پس چرا زندگی ساده من ریخت بهم
2706