2737
2739
عنوان

بیاین اسمتون رو بدین برای نماز شبم ❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 88 پست

لطفاواسه

@ماهلیناممممممم    بارداری دوم شن ب زودی زود

@farnzi   مادربشن ب زودی زود

@_درنا_   مادربشن ب زودی زود

@sara_99k   معجزه بشه واسه بیماری نادر ب نام استیل برادرشون امیرعلی خدا شفای خیربشون بده و زودترخوب خوب شن الهی آمین

@iasara   مادربشن ب زودی زود

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
لطفاواسه @نون_بربریییی   رسیدن ب خواسته قلبی شون ث وح بهم برسن توهمین امسالی و خوشبختی کامل ...

ممنونم عزیزدلم لطف کردی دعای توسل خوندم به یاد همتون بودم به شرط لیاقت ❤️

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای دوستای گلم دعا کن  @نون_بربریییی   انشالله به عشقشون برسن  @sssui   ...

ممنونم مریم جون ایشالا به آرامش روحی و جسمی برسی 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
ممنونم عزیزدلم لطف کردی دعای توسل خوندم به یاد همتون بودم به شرط لیاقت ❤️

دنیادنیا تشکرازت**الهی که ب واسطه ۱۴معصوم حاجت روابشی الهی آمین

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2731
دنیادنیا تشکرازت**الهی که ب واسطه ۱۴معصوم حاجت روابشی الهی آمین

❤️😍قربونت برم ممنونم

هی خدا اونقدر استرس دارمم

میترسم یه موقع تعلیق بشم نتونم تاپیک بزنم برا بقیه😭 از ترسم تو تاپیکا چیزی نمیگم 

توروخدااااا برای مثبت شدن انتقالم دعا کنین باردارشم صحیح و سالم بغل بگیرم دوروز دیگه انتقال جنین دارم 

ارامش

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2740
@برای حاجت دل  @zizigoolootabeta     @شیداr   سلامتیشون به دست بیارن @ص ...

ممنونم 🌸

به نیت حاجت رواییتون 🙏

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

شب میلادِ یلِ ام البنین بود که با قلب تکه تکه شده ام تمام مشکلاتم رو سپردم به دستهای پر توانش 🥺🤍 و میدونم عجیییییب دستای آقا عباس قدرتمندن .... عجیییییب 😍🌸🙏                                                                           من کسی رو داشتم که وجودش برام دنیایی بود اما خدا ازم گرفتش 💔 تو اوج جوونیش 🖤 تو اوج جوونیم از هم جدا شدیم 💔 آخخخ خدایا شاهدی تو خیابون چشمم میخوره به کسی که حتی ذره ای شبیهشه چه آشوب و دلتنگ و دیوونه میشم🥺😔 اون عزیز برادرم هست که ناکام و با کلی آرزو پر کشید 🖤 همه وجودم بود و هست 🖤  داداشی تو بغض وسط خنده هامی 🥺 تو غمِ بی پایانِ قلبمی 🖤 درد و بلات به جون و دلِ شکسته ام💔 اگه برای شادی روح عزیزم صلوات فرستادی ، فاتحه خوندی یا هر دعایی کردی بهم بگو برات جبران کنم محبتِ قلبِ بزرگت رو 🙏💔🖤🌸

ثنا

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم

التماس دعا

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه

صلوات فرستادم برات عزیزم

برا امضام دعاکن😭

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم 
2706